Akademik Personel | 28 Eylül 2020, Pazartesi

Selçuk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Yapacak

13 Nisan 2020
Selçuk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Yapacak
       

Selçuk Üniversitesi 13 Nisan 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanda çeşitli kadrolarda Öğretim Elemanı alımı yapacağını duyurdu.

İlanda Turist Rehberliği için 1, Eski Yazı için 1, Silah Sanayi Teknikerliği için 1, Lojistik için 2, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri için 1, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği için toplam 2, Grafik Tasarımı için 1, Yabancı Diller (Fransızca) için 1 Öğretim Görevlisi alınacağı belirtildi.

Ayrıca Klasik Arkeoloji için 1, Türk Halk Edebiyatı için 1, Matematik Eğitimi için 1, Türkçe Eğitimi için 1, Aktüerya için 1, Biyoteknoloji için 1, Olasılık Teorisi ve Stokastik Süreçler için 1, Halk Sağlığı Hemşireliği için 1, İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat için 1, İktisat Teorisi için 1, Araştırma Yöntemleri için 1, Medya Çalışmaları için 1, Sağlık Kuruluşunda Üretim Yönetim ve Performans Değ. için 1, Toplu Beslenme Sistemleri için 1, Rekreasyon için 1, Gastronomi ve Mutfak Sanatları için 1, Rekreasyon Yönetimi için 1, Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları için 1, Veterinerlik Genetiği için 1, Veterinerlik Mikrobiyolojisi için 1, Veterinerlik Patolojisi için 1, Peyzaj için 1 ve Tarım Makineleri için 1 Araştırma Görevlisi alınacak.

Son başvuru tarihi 28 Nisan 2020.

Selçuk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı Detayları

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.