Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Sabancı Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

9 Ağustos 2019
Sabancı Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Sabancı Üniversitesi 1 öğretim görevlisi alımı yapacak.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi alımı kadro unvanı ve özel şartlara ait bilgiler:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FakülteProgramıKadro ÜnvanıKadro SayısıALES
Puan Şartı
YDS /
Eşdeğeri Puan Şartı
Özel Şartlar
Yönetim Bilimleri FakültesiYönetim Bilimleri Programı - Pazarlama (İngilizce)Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)17080Pazarlama alanında doktora derecesine sahip olmak. Uzmanlık alanı satış yönetimi olan, en az 10 yıl sektör deneyimi ve en az 5 yıl ders verme deneyimine sahip olmak. Giriş Sınavı, Üniversitemizin eğitim dilinin İngilizce olmasından dolayı, İngilizce
olarak yapılacaktır.

 

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi alımı ilanı ile ilgili detaylar;

Sabancı Üniversitesi Rektörlüğünden:
2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin ilgili maddelerine göre aşağıda belirtilen akademik birimlere tamkarşılarında belirtilen unvanlarda, tam gün statüde çalışacak Öğretim Elemanları alınacaktır.

Adayların ekinde özgeçmiş, diploma, yurtdışı diplomlar için denklik belgesi bulunan dilekçelerimi iş bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, başvurular kadro alımı yapacak olan ilgili fakülteye, istenen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. (Not: Süresi içerisinde yapılmayan ve eksik belgesi olan başvurular ile internet üzerinden yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.)
İlan Tarihi : 09.08.2019
Son Başvuru Tarihi : 23.08.2019
Ön Değerlendirme Duyuru Tarihi : 09.09.2019
Giriş Sınavı Tarihi : 10.09.2019
Sonuç Açıklama Tarihi : 11.09.2019
Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi : http://som.sabanciuniv.edu
Başvuru Şekli : Şahsen, Posta Yolu ile

Başvuru süresi içinde yapılmayan, e-posta ile yapılan ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak olup, kargo ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanlık Ofisine ulaşmış olması gerekmektedir. Kargodaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Sonuçlar Üniversitemiz web adresinde yayınlanacaktır.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Orta Mah. Üniversite Cad. No: 27 34956 Orhanlı – Tuzla İSTANBUL http://som.sabanciuniv.edu

 

       

Kolay Hobiler