Akademik Personel | 22 Mayıs 2018, Salı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

15 Ekim 2016
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
       

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler Yardımcı Doçentler İçin

– Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Mezuniyet Belgeleri, Yabancı Dil Sınavı Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Terhis (Tecil) Belgesi ve İki Adet Fotoğraf

– Ek-2 Formunun ve dosyadaki etkinlikleri içeren CD’nin de bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Genel Şartlar

– Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir.

– Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

– Başvurular ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://personel.idari.erdogan.edu.tr/ adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran adaylara yapılacak yabancı dil sınavına ilişkin bilgiler http://personel. idari. erdogan. edu.tr/ adreslerinden duyurulacaktır.

Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM

DALI

KADRO UNVANI ADET DERECE AÇIKLAMA
FINDIKLI UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE FİNANS YARDIMCI DOÇENT 1 5 Yenilikçi insan kaynakları yönetimi konusunda çalışma yapmış olmak.
GÜZEL SANATLAR, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ PEYZAJ

MİMARLIĞI

BÖLÜMÜ

PEYZAJ

TEKNİKLERİ

YARDIMCI DOÇENT 1 5 Karayolunun peyzaj mimarlığı açısından ortaya koyduğu sorunlar ve çözüm önerileri konusunda çalışma yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK

BİLİMLER

BÖLÜMÜ

AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ YARDIMCI DOÇENT 1 4 İlgili alanda uzmanlığını almış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK

BİLİMLER

ENDODONTİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 İlgili alanda uzmanlığını almış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK TOPOLOJİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 İlgili alanda doktorasını yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ SU ALTI

TEKNOLOJİSİ PR

YARDIMCI DOÇENT 1 3 Deniz sahillerindeki bazı kirleticilerin mevsimsel ve hacimsel dağılımı konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ NÜKLEER TIP YARDIMCI DOÇENT 1 3 Anti-tg yüksek diferansiye tiroid kanserlerinde fdg-pet/BT’nin yeri konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GENEL CERRAHİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 Kolorektal malignitelerde cerrahi öncesi stent uygulamaları ile ilgili çalışma yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI B İNGİLİZ KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI YARDIMCI DOÇENT 1 1 İngiliz dili ve edebiyatı alanında doktora yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMET SOSYAL HİZMET YARDIMCI DOÇENT 1 1 İlgili alanda doktorasını yapmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ DİN SOSYOLOJİSİ YARDIMCI DOÇENT 1 1 Postmodern tüketim anlayışı konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GENEL CERRAHİ YARDIMCI DOÇENT 1 1 İlgili alanda uzmanlığını almış olup gastroenteroloji cerrahisi yan dal uzmanlığı yapmış olmak.
       

BENZER HABERLER