Akademik Personel | 15 Haziran 2021, Salı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

15 Nisan 2016
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
       

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler

Profesörler İçin

– Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Terhis (Tecil) Belgesi ve İki Adet Fotoğraf

– Ek-2 Formunun ve dosyadaki etkinlikleri içeren CD’nin de bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 6 (altı) takım dosya Doçentler İçin

– Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Terhis (Tecil) Belgesi ve iki adet fotoğraf

– Ek-2 Formunun ve dosyadaki etkinlikleri içeren CD’nin de bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Yardımcı Doçentler İçin

– Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Mezuniyet Belgeleri, Yabancı Dil Sınavı Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Terhis (Tecil) Belgesi ve İki Adet Fotoğraf

– Ek-2 Formunun ve dosyadaki etkinlikleri içeren CD’nin de bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Genel Şartlar

– Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir.

– Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

– Başvurular ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr/ ve http://erdogan.edu.tr/idari/personel/ adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran adaylara yapılacak yabancı dil sınavına ilişkin bilgiler http://erdogan.edu.tr/idari/personel/ adreslerinden duyurulacaktır.

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM

DALI

KADRO UNVANI KADRO

ADEDİ

KADRO

DERECESİ

AÇIKLAMA
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER PEDODONTİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 5 İlgili alanda uzmanlığını almış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ MOBİLYA VE DEKORASYON PR. YARDIMCI DOÇENT 1 5 Yonga levha üzerine çalışma yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER SİYASİ TARİH YARDIMCI DOÇENT 1 4 Dış Türkler konusunda çalışma yapmış olmak.
FINDIKLI UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YARDIMCI DOÇENT 1 4 Finansal piyasalar arasındaki oynaklık konusunda çalışma yapmış olmak
MÜHENDİSLİK

FAKÜLTESİ

MAKİNE

MÜHENDİSLİĞİ

KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 3 İmalat Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER ULUSLARARASI

İLİŞKİLER

YARDIMCI DOÇENT 1 3 Ortadoğu üzerine çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ACİL TIP ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 3 Acil serviste akut pankreatit tanısı alan olguların retrosektif incelenmesi konusunda çalışma yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ SU ALTI TEKNOLOJİSİ PR. YARDIMCI DOÇENT 1 1 Avlama ve balık davranışları konusunda çalışma yapmış olmak
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RADYOLOJİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 1 Obstetrik ve jinekolojik radyolojide deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 İlk nöbet majör depresif bozukluk hastalarında mizaç ve karakter profili hakkında çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Gebelerde el ve el bileği şikayetleri ile ilgili klinik çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Tıbbi onkoloji yan dalı yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ ANABİLİM DALI PROFESÖR 1 1 İlgili alanda uzmanlığını almış olmak.
       

Kolay Hobiler