Akademik İlanlarAkan Haber

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademisyen İlanı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Çok Sayıda Öğretim Görevlisi, Okutman, Uzman ve Araştırma Görevlisi Alacaktır.
İlan Başvuru Tarihleri: 21.07.2014 – 07.08.2014’tür.

 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
 FINDIKLI UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ .Uluslararası Ticaret ve Lojistik veya Uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olup ilgili alanların birinde yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İLAHİYAT FAKÜLTESİ  İSLAM TARİHİ VE SANATLARI BÖLÜMÜ>TÜRK İSLAM SANATLARI TARİHİ ANABİLİM DALI  Türk-İslam Sanatları alanında yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU  PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ>HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PR.  Halkla İlişkiler alanında yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU  EL SANATLARI BÖLÜMÜ>GELENEKSEL EL SANATLARI PR.  Geleneksel El Sanatları veya Resim bölümü lisans mezunu olup ilgili alanların birinde yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 TURGUT KIRAN DENİZCİLİK YÜKSEKOKULU  DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ  Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Ana Bilim Dalında yüksek lisans yapmış olup Uzakyol Kaptanlığı belgesine sahip olmak ve yükseköğretim kurumlarında alanında en az 1 yıl ders verme tecrübesine sahip olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU  ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ  Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi veya Elektronik Öğretmenliği bölümü lisans mezunu olup yükseköğretim kurumlarında en az bir yıl ders verme tecrübesine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 TURGUT KIRAN DENİZCİLİK YÜKSEKOKULU  GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ  Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak, yükseköğretim kurumlarında alanında en az bir yıl ders verme tecrübesine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İLAHİYAT FAKÜLTESİ  TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ>ARAP DİLİ VE BELAGATI ANABİLİM DALI  İlahiyat Fakültesi veya İslami İlimler Fakültesi mezunu olup alanında yedi yıl tecrübeye sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İLAHİYAT FAKÜLTESİ  TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ>KUR’AN-I KERİM OKUMA VE KIRAAT İLMİ ANABİLİM DALI  İlahiyat Fakültesi veya İslami İlimler Fakültesi lisans mezunu olup, Temel İslam Bilimleri veya Kuranı Kerim Okuma ve Kıraat İlmi anabilimdalında yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 TURGUT KIRAN DENİZCİLİK YÜKSEKOKULU  DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ  Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Ana Bilim Dalında yüksek lisans yapmış olup Uzakyol Kaptanlığı  belgesine sahip olmak ve yükseköğretim  kurumlarında alanında en az 2 yıl ders verme tecrübesine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 EĞİTİM FAKÜLTESİ  ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ  Zihin Engelliler Eğitimi lisans mezunu olup ilgili alanda yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ>YAPI ANABİLİM DALI  İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olup yapı anabilim dalında yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
OKUTMAN
 FINDIKLI MESLEK YÜKSEKOKULU  Tarih Bölümü lisans mezunu olup Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Anabilim Dalında yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
UZMAN
 REKTÖRLÜK    (Atanmaya hak kazanan kişi Üniversitemiz Merkezi Araştırma
Laboratuvarında çalıştırılacaktır)
Biyoloji Bölümü lisans mezunu olmak. HPLC cihazı kullanabildiğini sertifikayla belgelendirmek. ISO 15189 Klinik Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitim ve Dökümantasyon Eğitimi Belgelerine sahip olmak.
1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu