Akademik Personel | 22 Haziran 2018, Cuma

QS’ten $1.7 milyon değerinde lisansüstü eğitim bursları

15 Şubat 2017
QS’ten $1.7 milyon değerinde lisansüstü eğitim bursları
       

Dünyanın lider yurtdışı lisansüstü eğitim fuarlar dizisi olan QS World Grad School Tour İstanbul, ABD ve Avrupa’nın en gözde üniversitelerini ziyaretçiler ile buluşturuyor.Bu yıl bahar dönemi etkinlikleri 25 Şubat Cumartesi günü saat 13:30-17:30 arasında Istanbul Kongre Merkezinde ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Gün içerisinde katılımcı adaylar:

– Seminerlere ve bilgi oturumlarına katılabilecekler

– Önde gelen okulların kabul yetkilileri ile yüz yüze görüşebilecekler

$1.7 milyon değerinde QS bursları hakkında bilgi alabilecekler

– Harvard HBX programiyla ilgili seminere katilabilecekler

– World Grad School Tour katılımcılarından 1 kişi iPad Air 2 kazanma sansi elde edecek

A’dan Z’ye tüm bölüm ve programlarınların yer alacağı fuarda, okul yetkilileri ile yüz yüze tanışacak, yurtdışında lisansüstü eğitim hakkında tüm merak ettiğiniz soruları onlara direkt yöneltebileceksiniz. Kabul koşulları, yüksek lisans ve doktora programları, burs imkanları, kariyer fırsatları, vize, IELTS ve TOEFL sınavı gibi konuların tartışılacağı çeşitli seminer ve bilgi oturumlarında yer alabileceksiniz. Ziyaretçiler arasından şanslı bir kişi ipad mini sahibi olacak.

Neden katılmalısınız?

Özel burs imkanları : Toplamda 1.7 milyon ABD doları değerinde QS, Pepperdine University, Manchester, University of Warwick, EMLYON, IE ve daha nice partner kuruluşlarının, fuar ziyaretçilerine özel sunduğu burslar için başvurun. Ayrıca Duisenberg School of Finance – Bayan adaylara özel master burs imkanları.

Birebir görüşme imkanı : Dünyanın dört bir yanından gelen üniversitelerin kayıt yetkilileri senin gibi adaylarla görüşmek için İstanbul’u ziyaret ediyor. Eğer onlarla bire bir görüşmek istiyorsan, QS World Grad School Tour için hemen online kayıt ol ve seninle iletişime geçelim. Bu görüşmeler sadece davetiye ile sağlanmaktadır.

Seminer ve Bilgi oturumları : Fuar öncesi, prestijli üniversite yetkililerinin yeralacağı başvuru sürecini anlama konulu seminerde yerinizi alın. Yabancı dil sınavları hakkında merak ettiklerinizi sorun ve uzman tavsiyeler alın. Başvurularınıza karar verecek olan kişileri etkileme fırsatı yakalayın. Başvurularınız için özel tavsiyeler alın ve sizin için en ideal master programını keşfedin.

Lisansüstü Eğitim rehberi : İlk 100 ziyaretçi QS Top Grad School Guide sahibi olacak. Derginin içeriği: Ülkeler rehberi, bölümler rehberi, yurtdışı eğitim için gerekli sınavlar GMAT, GRE, LSAT, TOEFL ve IELTS , eğitimizi finance etme yolları, kariyer önerileri ve daha niceleri …

Özel hediye : Fuar günü bir ziyaretçiye iPad mini hediye edilecek.

Katılan okullar arasında:

Bocconi, HEC, MIP, Montpellier, Birckbeck, RUDN, Kent, Warwick, Autonoma de Barcelona, Queen Mary, Hult, IE, ESADE, Özyeğin, Erasmus Rotterdam ve daha niceleri fuarlarımızda yer alacak.

 

QS World Grad School Tour İstanbul

Etkinlik tarihi : 25 Subat Cumartesi günü saat 13:30-17:30 arasında

Etkinlik yeri : Istanbul Kongre Merkezinde

Hemen ücretsiz kayıt olmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Aynı gün İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek QS World MBA Tour İstanbul etkinliğine de hemen ücretiz kayıt olmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

       

BENZER HABERLER