Akademik Personel | 25 Şubat 2020, Salı

Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

22 Ağustos 2019
Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak.

Özyeğin Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümü öğretim görevlisi kadrosuna 1 akademisyen alınacak. Özyeğin Üniversitesi öğretim görevlisi alımı ilanı ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında;

Özyeğin Üniversitesi öğretim görevlisi alımı ilanına başvuracak adaylarda aranan şartlar;

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Fakülte/
Yüksekokul
BölümUnvanSayıAranan Şartlar
Mühendislik FakültesiEndüstri MühendisliğiÖğretim Görevlisi1Lisans derecesini eğitim dili İngilizce olan bir üniversitede Endüstri Mühendisliği alanında almış olmak. Endüstri Mühendisliği veya İşletme alanında tezli yüksek lisans derecesine sahip olmak. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinde en az 2 farklı ders vermiş olmak. Finans alanında belgelendirilebilir bilgi birikimine sahip olmak.

 

Özyeğin Üniversitesi öğretim görevlisi alımı ilanı ile ilgili detaylar şu şekilde;

Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. Maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Öğretim ve Araştırma Görevlileri alınacaktır.

Özyeğin Üniversitesi öğretim görevlisi alımı ilanına başvurular ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde ilanda belirtilen ilgili birime şahsen veya e-posta yoluyla yapılır.

Özyeğin Üniversitesi öğretim görevlisi kadrosuna başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete ’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki koşulları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. İlan başvuru koşulları ve detayları www.ozyegin.edu.tr web adresinde başvuru tarihi itibariyle duyurulacaktır.

Eksik belgelerle başvuru ve süresi içerisinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Özyeğin Üniversitesi öğretim görevlisi alımı ilanına başvuru için www.ozyegin.edu.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.