Akademik Personel | 01 Şubat 2021, Pazartesi

Özyeğin Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

1 Eylül 2018
Özyeğin Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim üyesi alınacaktır.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; bölümü belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Özyeğin Üniversitesi İnsan Kaynaklarına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

 

Fakülte Bölüm Prof. Doçent Doktor Öğretim Üyesi Açıklama
Hukuk Fakültesi 1 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi alanında doçentlik yazılı ve sözlü sınavını başarıyla vermiş olmak. İyi derecede Almanca bilmek. En az 3 yıl bir üniversitede ders deneyimi bulunmak.
İşletme Fakültesi Ekonomi 1 Doktorasını İşletme disiplini altında Ekonomi alanında yapmış olmak. Makro İktisat, Para Teorisi ve Politikası konularında uzmanlaşmış olmak.
İşletme Fakültesi Ekonomi 1 Doktorasını İşletme disiplini altında Ekonomi alanında yapmış olmak, AB Teşkilatı, AB’nin Ekonomik Yapısı, Ekonomi Hukuku, Brexit Süreci ve Karşılaştırmalı Rekabet Hukuku konularında uzmanlaşmış olmak.
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık 1 Mimarlık lisans mezunu,  mimari koruma konusunda yurtdışında bir üniversiteden doktora mezunu olmak
Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji 1 Sosyal Psikoloji alanında doktorasını tamamlamış olmak; tercihen sosyal psikolojinin uygulamalı alanlarında araştırmalar yapmak; yayın ve proje alanında yetkinliğini kanıtlamış olmak; ders verebilecek düzeyde İngilizce bilmek
Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji 1 Gelişim Psikolojisi alanında doktorasını tamamlamış olmak; tercihen erken çocukluk üzerine çalışıyor olmak; yayın ve proje alanında yetkinliğini kanıtlamış olmak; İstatistik ve Araştırma Yöntemleri derslerini verebilecek olmak; ders verebilecek düzeyde İngilizce bilmek

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

Kolay Hobiler