Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Ostim Teknik Üniversitesi 5 Araştırma Görevlisi Alımı Yapacak

Ostim Teknik Üniversitesi 5 Araştırma Görevlisi Alımı Yapacak
       

Ostim Teknik Üniversitesi 5 araştırma görevlisi alacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FakülteBölümÜnvanAdetAçıklama
Mühendislik FakültesiMakine MühendisliğiAraştırma Görevlisi1Makine Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği anabilim dallarının birinde tezli yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu olmak.
Mühendislik FakültesiBilgisayar MühendisliğiAraştırma Görevlisi1Bilgisayar Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği anabilim dallarının birinde tezli yüksek lisans
öğrencisi ya da mezunu olmak.
Mühendislik FakültesiYazılım MühendisliğiAraştırma Görevlisi1Yazılım Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği anabilim dallarının birinde tezli yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu olmak.
Mühendislik FakültesiElektrik- Elektronik MühendisliğiAraştırma Görevlisi1Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans öğrencisi ya da
mezunu olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiUluslararası Ticaret ve FinansmanAraştırma Görevlisi1İktisat, İşletme veya Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümlerinin birinden lisans mezunu olmak ve İktisat, İşletme veya Uluslararası Ticaret ve Finans anabilim dallarının birinde tezli yüksek lisans
öğrencisi ya da mezunu olmak.

 

İlanın detayları ise şu şekilde;

Ostim Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen bölümlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca Araştırma Görevlisi alınacaktır.

Başvuracak adayların 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki koşulları taşıması gerekmektedir.
Başvuruda talep edilen belgeler ve detaylı bilgi için www.ostimteknik.edu.tr
Başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılabilecektir. Eksik belge olan başvurular dikkate alınmayacaktır. Posta yoluyla yapılan başvurulardan, son başvuru tarihi mesai bitimine kadar ulaşmayanlar dikkate alınmayacaktır.

İlan Tarihi: 11/05/2019
Son Başvuru Tarihi: 27/05/2019
Ön Değerlendirme Tarihi: 28/05/2019
Sınav Giriş Tarihi: 29/05/2019
Sonuçların Açıklanacağı Tarih: 30/05/2019

 

       

Kolay Hobiler