Akademik Personel | 22 Mayıs 2018, Salı

Online ALES Eğitimine Kayıtlar Devam Ediyor

Online ALES Eğitimine Kayıtlar Devam Ediyor
       

ALES eğitim programı ile toplam 30 saat Canlı Ders oturumları ve 5 saat ek ders oturumları yapılacaktır.

Online canlı ALES oturumlarında ders veren eğitmenler alanında uzman ve pratik soru çözümü tekniklerinde uzmanlaşmış eğitimcilerden oluşmaktadır.

Yakın Eğitim tarafından organize edilen bu ALES eğitim programında dersler soru çözüm odaklıdır. Konu anlatımları, püf noktalar ve teknikler soru çözümü sırasında verilir.

Eğitim programında canlı dersler dışında neler sunuluyor?

Eğitim programı sadece Online canlı derslerden ibaret değildir. 30+5 saat canlı ders oturumlarına ek olarak;

  • Aralık ayında gerçekleştirilecek ALES sınavına kadar Canlı Derslerin video kayıtları sınırsız ve ücretsiz olarak izleme yetkisi verilir.
  • Satın alma sırasında belirtilen adrese 10 ALES denemesi kargolanır.
  • 2 adet tüm katılımcılar arasında ortak bir zamanda gerçekleştirilecek e-deneme sınavı düzenlenir.
  • Ders sırasında işlenen ders notları sistem üzerinden dijital formatta edinilir.
  • Soru çözümü ve sınavla ilgili paylaşımların gerçekleştirileceği kapalı Facebook grubunda katılım hakkı verilir.

Ödeme nasıl oluyor?

Ödemeyi https://goo.gl/KLBEuj bağlantısını kullanarak Yakın Eğitim sistemi üzerinden ALES eğitim detayı sayfasından Satın Al butonuna basarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sistem üzerinden kredine kartına komisyonsuz taksit seçenekleriyle uygun bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ödeme havale/EFT ile de yapılabilmektedir. Bu işlem de aynı şekilde ödeme sayfasından gerekli yönlendirme sonrası siparişinizi tamamlayıp havale/EFT’yi gerçekleştirdikten sonra iletişim bilgilerinden Yakın Eğitim’in bilgilendirilmesiyle tamamlanabilir.

Daha önce bir uzaktan eğitim programına katılmadım, verimli geçer mi?

“Verimli geçer” şeklinde belirttiğimiz zaman verimli olacağı anlamına gelmez tabi ki. Ancak yaptığımız analizlere göre daha önce bir uzaktan eğitim programına katılmış bir öğrenci, başka bir eğitim ihtiyacı doğduğu zaman bir uzaktan eğitim programına katılmak noktasında sorgulama ihtiyacı duymuyor. Katılımcılarımızla görüşmelerimizden aldığımız bildirimlere göre de uzaktan eğitimin kendileri için en uygun fırsat olduğunu belirttiler. Bu noktada yaptığımız işe güveniyoruz ve en içten bir şekilde katılmanızı öneririz.

Yakın Eğitim’in öğretim modeli nedir?

Yakın Eğitim’in bir eğitim programına katılırsınız ve devamlı olarak konu anlatım ve soru çözümlerinin yapıldığı canlı oturumlara maruz bırakılırsınız. Sonrasında bu canlı oturumların video kayıtlarını izlemenizi öneririz. Yakın Eğitim eğitmenlerinin önerdiği kitaplar tarafınıza kargolanır ve uygun zamanlarınızda basılı materyaller üzerinden çalışmak pekiştirici olacaktır. Ve yetmez! Dijital ders materyallerine sistem üzerinden ulaşarak şöyle bir göz gezdirirsiniz. Ve, uzaktan eğitim programı devam ederken sık sık özgün e-denemelere tüm katılımcılarla ortak olarak katılırsınız ve gelişiminizi gözlemlersiniz.

Daha detaylı bilgi almak ya da satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.

https://goo.gl/KLBEuj

https://www.yakinegitim.com

       

BENZER HABERLER