Akademik Personel | 17 Ekim 2021, Pazar

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Akademisyen İlanı

23 Eylül 2014
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Akademisyen İlanı
       

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi ve Uzman Alacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 3 Ekim 2014’tür.

 

blank Tüm Akademik ve Kamu İlanları 

 

Fakülte/Bölüm/Bilim ve Anabilim Dalı Kadro Özel Şartlar İlan Detay
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
 19 MAYIS SAMSUN DEVLET KONSERVATUVARI—>MÜZİKOLOJİ BÖLÜMÜ—>GELENEKSEL VE MODAL MÜZİK ANASANAT DALI  1  Devlet Konservatuarı lisans mezunu olup, ana çalgısı kanun enstrümanı olmak Detay İçin Tıklayınız.
 SAMSUN SAĞLIK YÜKSEKOKULU—>HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ  1  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği alanında yüksek lisans yapmış olmak Detay İçin Tıklayınız.
 KAVAK MESLEK YÜKSEKOKULU—>MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ—>MİMARİ RESTORASYON PR.  1  Mimari Restorasyon programı için, Mimarlık lisans mezunu olmak Detay İçin Tıklayınız.
 SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU—>TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ—>ODYOMETRİ PR.  1  Odyometri Programı için, Odyoloji alanında yüksek lisans yapmış olup, bu alanda en az 4 yıl deneyimli olmak Detay İçin Tıklayınız.
 YEŞİLYURT DEMİR ÇELİK MESLEK YÜKSEKOKULU—>MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ—>MEKATRONİK PR.  1  Mekatronik Programı için, Makine Mühendisliği lisans mezunu olup, en az 2 yıl akademik deneyime sahip olmak Detay İçin Tıklayınız.
 ÇARŞAMBA TİCARET BORSASI MESLEK YÜKSEKOKULU—>FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ—>BANKACILIK VE SİGORTACILIK PR.  1  Bankacılık ve Sigortacılık Programı için, Bankacılık ve Sigortacılık, İktisat, İşletme, Maliye veya İstatistik lisans mezunu olmak Detay İçin Tıklayınız.
 VEZİRKÖPRÜ MESLEK YÜKSEKOKULU—>MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ—>MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PR.  1  Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı için, Maliye bölümü lisans mezunu olup, alanında yüksek lisans yapmış olmak Detay İçin Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 TURİZM FAKÜLTESİ—>TURİZM REHBERLİĞİ BÖLÜMÜ  1  Turizm Rehberliği lisans mezunu olmak Detay İçin Tıklayınız.
 ALİ FUAD BAŞGİL HUKUK FAKÜLTESİ—>MEDENİ USUL VE İCRA İFLAS HUKUKU ANABİLİM DALI  1  Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku alanında doktora yapıyor olmak Detay İçin Tıklayınız.
 ALİ FUAD BAŞGİL HUKUK FAKÜLTESİ—>MALİ HUKUK ANABİLİM DALI  1  Kamu Hukuku alanında doktora yapıyor olmak Detay İçin Tıklayınız.
 TURİZM FAKÜLTESİ—>GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ  1  Beslenme ve Diyetetik alanında yüksek lisans yapıyor olmak Detay İçin Tıklayınız.
UZMAN
 TIP FAKÜLTESİ—>DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>RADYOLOJİ ANABİLİM DALI  1  Radyoloji uzmanı olmak ( Gövde/body (toraks batın) grubunda çalıştırılmak üzere) Detay İçin Tıklayınız.
       

Kolay Hobiler