Akademik Personel | 25 Eylül 2020, Cuma

Ömer Halisdemir Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

27 Haziran 2017
Ömer Halisdemir Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.ohu.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.

Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)

Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Duyurulur.

BİRİMİ VE BÖLÜMÜ ANABİLİMDALI ÜNVANI ADET AÇIKLAMALAR
TIP FAKÜLTESİ
Dahili Tıp Bilimleri Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Prof. Dr. 1 Bacillus anthracis türlerinin moleküler epidemiyolojisi konusunda çalışma yapmış olmak.
Dahili Tıp Bilimleri Tıbbi Farmakoloji Doç. Dr. 1
EĞİTİM FAKÜLTESİ
Eğitim Bilimleri Eğitim Programları ve Öğretim Prof. Dr. 1
Güzel Sanatlar Eğitimi Müzik Eğitimi Prof. Dr. 2
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Matematik Eğitimi Doç. Dr. 1
Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Sosyal Bilgiler Eğitimi Prof. Dr. 1
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Biyoteknoloji Biyoteknoloji Doç. Dr. 2
Sosyoloji Uygulamalı Sosyoloji Prof. Dr. 1
Fizik Katıhal Fiziği Doç. Dr. 1 Grafen konusunda çalışmalar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Çevre Mühendisliği Çevre Teknolojisi Prof. Dr. 1
Makine Mühendisliği Enerji Doç. Dr. 1
TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FAKÜLTESİ
Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Doç. Dr. 1
Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Hasat Sonrası Fizyolojisi ve Teknolojisi Doç. Dr. 1
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
Resim Resim Doç. Dr. 1
TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVARI
Müzikoloji Müzikoloji Prof. Dr. 1  

 

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN https://www.akademikpersonel.org/anasayfa/akademik-ilanlar
       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.