Akademik Personel | 24 Mart 2019, Pazar

Öğretim Üyelerine Proje Hazırlama Eğitimi Verildi

20 Şubat 2014
Öğretim Üyelerine Proje Hazırlama Eğitimi Verildi
       

Erzincan Üniversitesi öğretim üyelerine, TÜBITAK’ın 2237 Sayılı Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında ‘Ulusal ve Uluslararası Proje Hazırlama Teknikleri’ alanında eğitim verildi.

 

Erzincan Üniversitesi öğretim üyelerine, TÜBITAK’ın 2237 Sayılı Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında ‘Ulusal ve Uluslararası Proje Hazırlama Teknikleri’ alanında eğitim verildi.

Üniversite Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen eğitime 42 öğretim üyesi katıldı. Çeşitli illerden gelen eğitmenler, proje hazırlama sürecinden yer alan bilimsel yaklaşımlar, proje yönetimi, proje bütçelendirilmesi ve değerlendirme aşamasında göz önünde bulundurulması gereken hususlar konularında eğitim verdi. Katılımcıların aktif olarak katıldığı uygulamalı araştırma projesi hazırlama sürecinin son gününde proje sunumu yapıldı.

Etkinlik Koordinatörü Prof. Dr. Ayhan Çelik, TÜBITAK’a proje sunmak için son tarihin 28 Mart olduğunu belirterek amaçlarının bu tarihe kadar ErzincanÜniversitesi’nden olabildiğince fazla proje ile TÜBITAK’a başvurmak olduğunu kaydetti. Çelik, “Etkinliğimizin tüm giderleri TÜBITAK tarafından karşılanıyor. TÜBITAK’a bu etkinliği sunduk, TÜBITAK da etkinliğimizi destekledi. Proje başvuruları öncesi ön hazırlık olarak bu eğitimi veriyoruz.” dedi.

       

BENZER HABERLER