Akademik Personel | 27 Eylül 2020, Pazar

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

28 Haziran 2017
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyeleri alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, özgeçmiş (YÖK formatlı), yayın listesi, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil başarı belgesi, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, 2 adet fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosyayı Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir. “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin 17. maddesi gereğince profesör adaylarının yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak belirtmeleri gerekmektedir.

Doçent, kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, özgeçmiş (YÖK formatlı), yayın listesi, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil başarı belgesi, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, 2 adet fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, özgeçmiş (YÖK formatlı), yayın listesi, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, askerlik belgelerinin tasdikli örneği, iki adet fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir. Yardımcı Doçent adayları için 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince Üniversitemizde yabancı dil sınavı yapılacaktır.

Başvurular bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

Fakülte Bölüm Kadro Unvanı Kadro Sayısı
Mühendislik İnşaat Mühendisliği Profesör 1
Doçent 1
Endüstri Mühendisliği Profesör 1
Doçent 1
Yardımcı Doçent 1
Elektrik – Elektronik Mühendisliği Doçent 1
Yardımcı Doçent 1
Fen-Edebiyat Psikoloji Yardımcı Doçent 2
Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik Yardımcı Doçent 1
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yardımcı Doçent 1
Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri Yardımcı Doçent 2
İktisadi ve İdari Bilimler İşletme Yardımcı Doçent 2
İktisat Yardımcı Doçent 2
Güzel sanatlar ve Tasarım Mimarlık Profesör 1
Yardımcı Doçent 1
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Profesör 1
Doçent 1
Yardımcı Doçent 1

 

İlan Tarihi: 20 Haziran 2017

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.