Akademik Personel | 26 Ocak 2021, Salı

Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

24 Mayıs 2017
Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Nişantaşı Üniversitesi Rektörlüğünden:

1 – Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

2 – 2547 Sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Profesör adaylarının; özgeçmişlerini, yayın listelerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan Atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten Doktora ve Yüksek Lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 6 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

3 – 2547 Sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Doçent adaylarının; özgeçmis, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Yayın Listesi ile Bilimsel Çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

4 – 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Yardımcı Doçent adaylarının; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların Hizmet Belgelerini, Bilimsel Çalışma Yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Fakülte Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

5 – İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde; Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsüne şahsen dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

Nişantaşı Üniversitesi

Sadabad Cad. No: 88 Kağıthane/İSTANBUL Telefon: 0 212 210 10 10

 

BİRİM BÖLÜM / PROGRAM UNVAN KADRO ÖZEL ŞARTLAR
MÜHENDİSLİK, MİMARLIK FAKÜLTESİ İnşaat Mühendisliği Profesör 1 Doçentliğini ilgili alandan almış ve akademik ve bilimsel çalışmalarını ilgili alanda yapmış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ Sağlık Yönetimi Profesör 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında Doçentliğini almış olmak
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ Gazetecilik Yardımcı Doçent 1 Lisansını Gazetecilik, Doktorasını Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yardımcı Doçent 1 Yüksek Lisans ve Doktorasını Uluslararası Ekonomi alanında tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ Sosyoloji Doçent 1 Doçentliği Sosyoloji alanında almış olmak ve toplumsal cinsiyet rejimi alanında çalışmalar yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ Grafik Tasarımı Yardımcı Doçent 1 Akademik ve bilimsel çalışmalarını ilgili alanda yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ Grafik Tasarımı Doçent 1 Akademik ve bilimsel çalışmalarını ilgili alanda yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ Grafik Tasarımı Profesör 1 Akademik ve bilimsel çalışmalarını ilgili alanda yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İç Mimarlık Bölümü Yardımcı Doçent 1 Akademik ve bilimsel çalışmalarını ilgili alanda yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İç Mimarlık Bölümü Doçent 1 Akademik ve bilimsel çalışmalarını ilgili alanda yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İç Mimarlık Bölümü Profesör 1 Akademik ve bilimsel çalışmalarını ilgili alanda yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Yardımcı Doçent 1 Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında Yüksek Lisans, Radyo, Televizyon ve Sinema alanında doktorasını tamamlamış olmak
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ Sahne Sanatları ve Gösteri Yönetimi Bölünü Yardımcı Doçent 1 Medya Çalışmaları alanında yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İç Mimarlık Bölümü Yardımcı Doçent 1 Yüksek Lisans ve Doktorasını İç Mimarlık alanında tamamlamış olmak.
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU Uçak Gövde – Motor Bakım Bölümü Yardımcı Doçent 1 Doktora eğitimini Makine ve Uzay Bilimleri Mühendisliği alanında yapmış olmak
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Rekreasyon Profesör 1 Doçentliğini Spor Hekimliği alanında almış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Antrenörlük Yardımcı Doçent 1 Doktorasını Hareket ve Antreman Bilimleri alanında tamamlamış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Antrenörlük Yardımcı Doçent 1 Doktorasını Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Profesör 1 Nükleer Tıp Alanında Doçentliğini almış olmak
MESLEK YÜKSEKOKULU Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Profesör 1 Radyoloji Alanında Doçentliğini almış olmak
MESLEK YÜKSEKOKULU Anestezi Programı Yardımcı Doçent 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanında uzmanlığını tamamlamış olmak
MESLEK YÜKSEKOKULU Odyoloji Programı Yardımcı Doçent 1 Odyoloji Alanında Doçentliğini tamamlamış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler