Akademik Personel | 25 Mayıs 2019, Cumartesi

Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

19 Nisan 2017
Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

 

Nişantaşı Üniversitesi Rektörlüğünden:

1 – Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

2 – 2547 Sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Profesör adaylarının; özgeçmişlerini, yayın listelerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan Atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten Doktora ve Yüksek Lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 6 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

3 – 2547 Sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Doçent adaylarının; özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Yayın Listesi ile Bilimsel Çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

4 – 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Yardımcı Doçent adaylarının; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların Hizmet Belgelerini, Bilimsel Çalışma Yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Fakülte Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

5 – İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde; Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsüne şahsen dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

Nişantaşı Üniversitesi

Sadabad Cad. No: 88 Kağıthane/İSTANBUL Telefon: 0 212 210 10 10

 

BİRİM BÖLÜM/PROGRAM UNVAN KADRO ÖZEL ŞARTLAR
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME Yrd. Doç. Dr 1 Yönetim Organizasyon alanında doktorasını tamamlamış olmak ve Örgüt Kültürü alanında çalışmalar yapmış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ EKONOMİ Yrd. Doç. Dr 1 İktisat alanında doktorasını tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ Yrd. Doç. Dr 1 Siyaset Bilimi anabilim dalında yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME Yrd. Doç. Dr 1 Kamu Hukuku alanında doktorasını tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YENİ MEDYA Doç. Dr. 1 Doçentliğini Reklamcılık alanında almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK Doç. Dr. 1 Doçentliğini Halkla İlişkiler alanında almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE ULUSLARARASI İLİŞKİLER Yrd. Doç. Dr 1 Siyaset Bilimi anabilim dalında yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış olmak YDS ve dengi yabancı dil sınavlarından 80 ve üzeri puan almış olmak
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ Yrd. Doç. Dr 1 Felsefe alanında doktorasını tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ Yrd. Doç. Dr 1 Psikoloji alanında doktorasını tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ Doç. Dr. 1 Psikoloji alanında doçentliğini almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ Prof. Dr. 1 Psikoloji alanında doçentliğini almış olmak.
MÜHENDİSLİK, MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. Dr 1 İnşaat Mühendisliği alanında doktorasını tamamlamış olmak.
MÜHENDİSLİK, MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK Yrd. Doç. Dr 1 Mimarlık alanında doktorasını tamamlamış olmak.
MÜHENDİSLİK, MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK Doç. Dr. 1 Mimarlık alanında doçentliğini almış olmak.
MÜHENDİSLİK, MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK Prof. Dr. 1 Mimarlık alanında doçentliğini almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI Yrd. Doç. Dr 1 Beslenme ve Diyetetik alanında doktorasını tamamlamış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI Yrd. Doç. Dr 1 Gıda Mühendisliği alanında doktorasını tamamlamış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK Yrd. Doç. Dr 1 İç Mimarlık alanında doktorasını tamamlamış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK Doç. Dr. 1 İç Mimarlık alanında doçentliğini almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK Prof. Dr. 1 İç Mimarlık alanında doçentliğini almış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİMİ Yrd. Doç. Dr 1 Yönetim Organizasyon alanında doktorasını tamamlamış olmak ve Taraftar Memnuniyeti alanında çalışmalar yapmış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİMİ Yrd. Doç. Dr 1 Spor Yönetimi alanında yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU REKREASYON Yrd. Doç. Dr 1 Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri alanında doktorasını tamamlamış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU ANTRENÖRLÜK Yrd. Doç. Dr 1 Hareket ve Antrenman Bilimleri alanında doktorasını tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU ODYOMETRİ Yrd. Doç. Dr. 1 Kulak, Burun, Boğaz alanında uzmanlığını tamamlamış olmak

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

BENZER HABERLER