Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

29 Eylül 2018
Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Nişantaşı Üniversitesi Rektörlüğünden:

1 – Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

2 – 2547 Sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Profesör adaylarının; özgeçmişlerini, yayın listelerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan Atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten Doktora ve Yüksek Lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 6 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

3 – 2547 Sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Doçent adaylarının; özgeçmis, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Yayın Listesi ile Bilimsel Çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

4 – 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Dr. Öğretim Üyeleri adaylarının; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların Hizmet Belgelerini, Bilimsel Çalışma Yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Fakülte Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

5 – İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde; Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Kampüsüne şahsen dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

Nişantaşı Üniversitesi

Maslak Mah. Söğütözü Sok. No. 20  Y Maslak 1453 Sarıyer/İSTANBUL

Telefon: 0 212 2101010

 

Birim Bölüm/Program Unvan Kadro

Sayısı

Özel Şartlar
Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri (İngilizce) Prof. 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Alanında Doçentliğini Almış Olmak
Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Dr. Öğr.Üyesi 2 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Dr. Öğr.Üyesi 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Dr. Öğr.Üyesi 1 Genel Cerrahi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
Meslek Yüksekokulu Tıbbı Görüntüleme Teknikleri (İngilizce) Prof. 1 Kardiyoloji Alanında Doçentliğini Almış Olmak
Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Dr. Öğr.Üyesi 1 Ortodonti Alanında Doktorasını veya Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Dr. Öğr.Üyesi 1 Protetik Diş Tedavisi Alanında Doktorasını veya Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
Meslek Yüksekokulu Anestezi (İngilizce) Dr. Öğr.Üyesi 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım (İngilizce) Dr. Öğr.Üyesi 1 Genel Cerrahi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Doçent 1 Protetik Diş Tedavisi Alanında Doçentliğini Almış Olmak

 

(*) (23 Mart 2016 Resmi Gazete Sayı: 29662) Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelikte belirtilen şartları sağlıyor olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler