Akademik Personel | 25 Nisan 2019, Perşembe

Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

19 Aralık 2017
Nişantaşı Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Nişantaşı Üniversitesi Rektörlüğünden:

1 – Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

2 – 2547 Sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Profesör adaylarının; özgeçmişlerini, yayın listelerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan Atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten Doktora ve Yüksek Lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 6 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

3 – 2547 Sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Doçent adaylarının; Özgeçmis, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Yayın Listesi ile Bilimsel Çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

4 – 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Yardımcı Doçent adaylarının; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların Hizmet Belgelerini, Bilimsel Çalışma Yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Fakülte Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

5 – İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde; Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Kampüsüne şahsen dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

Nişantaşı Üniversitesi

Maslak Mah. Söğütözü Sk. No. 20 Y Maslak 1453 Sarıyer/İSTANBUL

Telefon: 0 212 210 1010

 

BİRİM BÖLÜM / PROGRAM UNVAN KADRO SAYISI ÖZEL ŞARTLAR
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK PROF. 2 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK DOÇ. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK YRD. DOÇ. 2 Lisans eğitimi ve doktorasını mimarlık alanında tamamlamış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNGİLİZCE MİMARLIK PROF. 2 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.*
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNGİLİZCE MİMARLIK DOÇ. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.*
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNGİLİZCE MİMARLIK YRD. DOÇ. 2 Lisans eğitimi ve doktorasını mimarlık alanında tamamlamış olmak. *
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROF. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ DOÇ. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ YRD. DOÇ. 2 Lisans eğitimi ve doktorasını Endüstri Mühendisliği alanında tamamlamış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ PROF. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ DOÇ. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ YRD. DOÇ. 2 Lisans eğitimi ve doktorasını bilgisayar mühendisliği alanında tamamlamış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK YRD. DOÇ. 2 Lisans ya da doktora eğitimini Mimarlık ya da İç Mimarlık alanında almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK DOÇ. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK PROF. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İNGİLİZCE İÇ MİMARLIK YRD. DOÇ. 2 Lisans ya da doktora eğitimini İç Mimarlık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Mimarlık, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı, Şehir Bölge Planlama ya da Peyzaj Mimarlığı alanlarından birinde almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İNGİLİZCE İÇ MİMARLIK DOÇ. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.*
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İNGİLİZCE İÇ MİMARLIK PROF. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.*
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI DOÇ. 1 Gıda Bilimleri ve Mühendisliği ya da Turizm alanında doçentliğini almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI YRD. DOÇ. 1 Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Turizm İşletmeciliği ya da Beslenme ve Diyetetik alanlarından birinde doktorasını tamamlamış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI YRD. DOÇ. 1 İlgili alanda ya da Gıda Mühendisliği alanında doktorasını almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GRAFİK TASARIMI YRD. DOÇ. 1 Lisans ya da doktora eğitimini ilgili alanda almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GRAFİK TASARIMI DOÇ. 1 Lisans ya da doktora eğitimini ilgili alanda almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ GRAFİK TASARIMI PROF. 1 Doçentliğini tasarım alanında almış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İLETİŞİM TASARIMI PROF. 1 Doçentliğini tasarım alanında almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK YRD. DOÇ. 1 Doktorasını Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMET YRD. DOÇ. 2 Engellilik Sosyolojisi, Yaşlılık Sosyolojisi, Sosyal Hizmet Uygulamaları, Sosyoloji ya da Sosyal Hizmet alanında doktorasını tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE SOSYAL HİZMET YRD. DOÇ. 2 Engellilik Sosyolojisi, Yaşlılık Sosyolojisi, Sosyal Hizmet Uygulamaları, Sosyoloji ya da Sosyal Hizmet doktorasını tamamlamış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME PROF. 1 Lisans ve doktorasını ilgili alanda almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ PROF. 1 Sağlık Kurumları Yönetimi, Bilgi Belge Yönetimi ya da Yönetim Strateji alanında doçentliğini almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ PROF. 1 Doçentliğini üroloji alanında almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ DOÇ. 1 Sağlık Kurumları Yönetimi, Bilgi Belge Yönetimi ya da Yönetim Strateji alanında doçentliğini almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ YRD. DOÇ. 1 Sağlık Yönetimi ya da Sağlık Kurumları Yönetimi alanında doktorasını tamamlamış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ PROF. 1 Doçentliğini Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Sosyal Politika ya da Kültürel Antropoloji alanlarından birinden almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ DOÇ. 1 Doçentliğini Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Sosyal Politika ya da Kültürel Antropoloji alanlarından birinden almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ YRD. DOÇ. 1 Antropoloji, Sosyal Hizmet ya da Sosyoloji alanlarından birinden lisans ya da doktora eğitimi almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE HAVACILIK YÖNETİMİ YRD. DOÇ. 1 Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği ya da Havacılık Yönetimi alanında lisans ya da doktora eğitimi almış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE HAVACILIK YÖNETİMİ YRD. DOÇ. 1 Lisans ve Doktora eğitimini Ekonomi alanında tamamlamış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ YRD. DOÇ. 1 Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği ya da Havacılık Yönetimi alanında lisans ya da doktora eğitimi almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ YRD. DOÇ. 1 Lisans ve Doktora eğitimini Endüstri Mühendisliği alanında tamamlamış olmak ve Havayolu Sektörlü ile ilgili bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ YRD. DOÇ. 1 Lisans ya da doktora eğitimini ilgili alanda almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ DOÇ. 1 İlgili alanda doçentliğini almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ PROF. 1 İlgili alanda doçentliğini almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE PSİKOLOJİ YRD. DOÇ. 1 Lisans ya da doktora eğitimini ilgili alanda almış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE PSİKOLOJİ DOÇ. 1 İlgili alanda doçentliğini almış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE PSİKOLOJİ PROF. 1 İlgili alanda doçentliğini almış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE ULUSLARARASI İLİŞKİLER PROF. 1 Doçentliğini Siyasi Tarih alanında almış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK DOÇ. 1 Doçentliğini Avrupa Birliği Ana Bilim Dalı alanında almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ PROF. 1 Doçentliğini Bilgisayar-Bilişim Bilimleri ve Mühendisliği ya da Yönetim Bilişim Sistemleri alanında almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ DOÇ. 1 Doçentliğini Bilgisayar-Bilişim Bilimleri ve Mühendisliği ya da Yönetim Bilişim Sistemleri alanında almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YRD. DOÇ. 1 Lisans ya da doktora eğitimini ilgili alanda almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YRD. DOÇ. 2 Lisans ya da doktora eğitimini Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri alanlarından birinden almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE YENİ MEDYA PROF. 1 İletişim Çalışmaları, Uygulamalı İletişim, Yönetim Bilişim Sistemleri, Görsel İletişim Tasarımı, Gazetecilik ve Medya Çalışmaları ya da Reklamcılık alanlarından birinde doktora ya da doçentliğini almış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE YENİ MEDYA DOÇ. 1 İletişim Çalışmaları, Uygulamalı İletişim, Yönetim Bilişim Sistemleri, Görsel İletişim Tasarımı, Gazetecilik ve Medya Çalışmaları ya da Reklamcılık alanlarından birinde doktora ya da doçentliğini almış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE YENİ MEDYA YRD. DOÇ. 1 İlgili alanda ya da Medya Çalışmaları ya da Gazetecilik alanında doktorasını tamamlamış olmak.*
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YENİ MEDYA PROF. 1 İletişim Çalışmaları, Uygulamalı İletişim, Yönetim Bilişim Sistemleri, Görsel İletişim Tasarımı, Gazetecilik ve Medya Çalışmaları ya da Reklamcılık alanlarından birinde doktora ya da doçentliğini almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YENİ MEDYA DOÇ. 1 İletişim Çalışmaları, Uygulamalı İletişim, Yönetim Bilişim Sistemleri, Görsel İletişim Tasarımı, Gazetecilik ve Medya Çalışmaları ya da Reklamcılık alanlarından birinde doktora ya da doçentliğini almış olmak.
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ YENİ MEDYA YRD. DOÇ. 1 İlgili alanda ya da Medya Çalışmaları ya da Gazetecilik alanında doktorasını tamamlamış olmak.
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİĞİ PROF. 1 Havacılık ve Uzay Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında doçentliğini almış olmak.
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİĞİ YRD. DOÇ. 1 Astronomi ve Uzay Bilimleri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Uçak Elektrik Elektroniği, Uçak Mühendisliği ya da Uçak ve Uzay Mühendisliği alanlarından birinde lisans ya da doktora eğitimini tamamlamış olmak.
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM PROF. 1 Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği ya da Mühendislik Bilimleri alanlarından birinden doçentliğini almış olmak.
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM YRD. DOÇ. 1 Astronomi ve Uzay Bilimleri, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Uçak Elektrik Elektroniği, Uçak Gövde Motor, Uçak Gövde Motor ve Bakım, Uçak Mühendisliği ya da Uçak ve Uzay Mühendisliği alanlarından birinde lisans ya da doktora eğitimini tamamlamış olmak.
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU HAVA TRAFİK KONTROL YRD. DOÇ. 1 Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ya da Hava Trafik Kontrol alanında lisans ya da doktora eğitimini tamamlamış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİCİLİĞİ YRD. DOÇ. 2 Doktorasını Spor Yönetimi alanında tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM PROF. 1 Ortopedi ve Travmatoloji alanında doçentliğini almış olmak ve yükseköğretim kurumlarında en az üç yıl ders vermiş olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU AMELİYATHANE HİZMETLERİ YRD. DOÇ. 1 Kardiyoloji Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
MESLEK YÜKSEKOKULU AMELİYATHANE HİZMETLERİ YRD. DOÇ. 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU AMELİYATHANE HİZMETLERİ YRD. DOÇ. 1 Kardiyovasküler Cerrahi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ YRD. DOÇ. 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU DİYALİZ YRD. DOÇ. 1 Nefroloji Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU DİYALİZ YRD. DOÇ. 1 İç Hastalıkları Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ YRD. DOÇ. 1 Beyin ve Sinir Cerrahisi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ YRD. DOÇ. 1 Nöroloji Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU FİZYOTERAPİ YRD. DOÇ. 2 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM YRD. DOÇ. 1 Genel Cerrahi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak
MESLEK YÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM YRD. DOÇ. 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU ODYOMETRİ YRD. DOÇ. 2 Kulak Burun Boğaz Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU OPTİSYENLİK YRD. DOÇ. 1 Göz Hastalıkları Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU RADYOTERAPİ YRD. DOÇ. 2 Radyasyon Onkolojisi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ YRD. DOÇ. 2 Radyoloji Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ YRD. DOÇ. 1 Enfeksiyon Hastalıkları Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ YRD. DOÇ. 1 Klinik Biyokimya Alanında Uzmanlığını Tamamlamış olmak.

 

(*) (23 Mart 2016 Resmî Gazete Sayı: 29662) Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelikte belirtilen şartları sağlıyor olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

BENZER HABERLER