Akademik Personel | 01 Temmuz 2021, Perşembe

Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

9 Aralık 2016
Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
       

Munzur Üniversitesi Rektörlüğünden:

İlan Tarihi : 09.12.2016

Son Başvuru Tarihi : 23.12.2016

Üniversitemizin ilgili birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir.

Notlar

1 – Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

2 – Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.munzur.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru Adresi ve iletişim

Munzur Üniversitesi

Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ

Tel: 0 428 213 17 94

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
Birimi/Bölümü Anabilim Dalı/Program Unvan Adet Drc. İlan Şartı
Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği Kontrüksiyon ve İmalat A.B.D Yrd. Doç. 1 4 Bütünleşik üretim planlaması uygulaması: Mobilya sektörü örneği konusunda doktora yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi/Felsefe Bölümü Felsefe Tarihi A.B.D Yrd. Doç. 1 3 İbn-i Haldun ve Makyavelli’nin, din-politika ilişkisi üzerine teorilerinin karşılaştırılması konusunda doktora yapmış olmak.
Tunceli Meslek Yüksekokulu/Kimya ve Kimyasal Teknolojileri Bölümü Laboratuvar Teknolojisi Pr. Yrd. Doç. 1 3 Benzofuran içeren polimerlerin sentezi ve karakterizasyonu alanında doktora yapmış olmak.
Çemişgezek Meslek Yüksekokulu/ Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Çocuk Gelişimi Pr. Yrd. Doç. 1 4 Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi alanında doktora yapmış olmak.
Pertek Sakine Genç Meslek Yüksekokulu/ Yönetim ve Organizasyon Bölümü Yrd. Doç. 1 3 Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi alanında doktora yapmış olmak.
       

Kolay Hobiler