Akademik Personel | 20 Mayıs 2019, Pazartesi

Munzur Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

24 Nisan 2017
Munzur Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Munzur Üniversitesi Rektörlüğünden:

İlan Tarihi                  : 24.04.2017

Son Başvuru Tarihi    : 08.05.2017

Üniversitemizin ilgili birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir.

Notlar

1 – Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

2 – Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.munzur.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru Adresi ve iletişim

Munzur Üniversitesi

Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ

Tel: 0 428 213 1794

 

BİRİMİ/BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI ANASANAT DALI UNVAN ADET DRC İLAN ŞARTI
Mühendislik Fakültesi/

Gıda Mühendisliği

Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 3 Gıda Teknolojisi Anabilim Dalında doktora yapmış olmak, vakumlu mikrodalga evaporatörü ile elma suyu konsantrasyonu konusunu çalışmış olmak.
Edebiyat Fakültesi/Tarih Bölümü Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 3 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalında doktora yapmış olup, Milli Mücadele Döneminde Harp Sanayi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi/Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 3 İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalında doktora yapmış olmak ve eleştirel söylem analizi konusunda çalışmış olmak
Edebiyat Fakültesi/

Tarih bölümü

Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 2 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalında doktora yapmış olmak, Cumhuriyet sonrası Türkiye’nin ikili ilişkilerini çalışmış olmak.
Güzel Sanatlar Fakültesi /

Müzik bölümü

Müzik Bilimleri Anasanat Dalı Yrd. Doç. 1 3 Müzik Bilimleri Anasanat Dalında doktora yapmış olmak, müzik sosyolojisi alanında çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 5 İlgili alanda doktora yapmış olmak ve örgüt kültürü tiplerinin kariyer yönetim sistemi uygulamalarına etkisini çalışmış olmak.

 

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

BENZER HABERLER