Akademik Personel | 21 Haziran 2021, Pazartesi

Mimar Sinan Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 22 Ağustos)

8 Ağustos 2014
Mimar Sinan Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 22 Ağustos)
       

Mimar Sinan Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Alacaktır.
Son Başvuru Tarihi: 22.08.2014

 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 MİMARLIK FAKÜLTESİ  MİMARLIK BÖLÜMÜ—>BİNA BİLGİSİ ANABİLİM DALI  Mimarlık Bölümü mezunu olmak, Mimarlık alanında Yüksek Lisans yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İSTANBUL DEVLET KONSERVATUVARI  MÜZİK BÖLÜMÜ—>KOMPOZİSYON VE ORKESTRA ŞEFLİĞİ ANASANAT DALI  Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Anasanat Dalı Lisans mezunu olmak, Orkestra Şefliği alanında deneyimli olmak. 1  Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 MİMARLIK FAKÜLTESİ  MİMARLIK BÖLÜMÜ—>BİNA BİLGİSİ ANABİLİM DALI  Mimarlık Bölümü mezunu olmak, Bina Bilgisi Alanında yüksek lisans yapıyor olmak. 1  Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ  TEKSTİL VE MODA TASARIMI BÖLÜMÜ—>TEKSTİL VE MODA TASARIMI ANASANAT DALI  Üniversitelerin Yetenek Sınavı ile öğrenci alan Güzel Sanatlar Fakültelerinin Tekstil ve/veya Moda Tasarımı Bölümlerinden Lisans mezunu olmak. 1  Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İSTANBUL DEVLET KONSERVATUVARI  MÜZİKOLOJİ BÖLÜMÜ—>GENEL MÜZİKOLOJİ ANASANAT DALI  Genel Müzikoloji Anabilim Dalı Lisans mezunu olmak, Etnomüzikoloji ve Folklor Anabilim Dalı Yüksek Lisans mezunu olmak, Genel Müzikoloji ve Etnomüzikoloji alanında deneyimli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
 GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ  HEYKEL BÖLÜMÜ—>HEYKEL ANASANAT DALI  Güzel Sanatlar Fakültelerinin Heykel Bölümü Lisans mezunu olup, Heykel alanında  Yüksek Lisans öğrencisi olmak, Bronz Heykel Dökümü ile Takı ve Küçük Heykel alanında en az üç yıl tecrübeli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

Kolay Hobiler