Bilim-Teknoloji

Mebpersoneli’ne Ait Öğretmensitesi

Milli Eğitim ve öğretmenedair her şeyi, güncel konuları, popüler soruları ve cevapları bulabileceğiniz; bütün üyeleri öğretmenlerden oluşan, eğitim ve öğretim mevzularının yanı sıra hayata dair konuları, kafanıza takılanları, çeşitli alanlarda bilgileri de bulabileceğiniz Meb Sözlük, aynı zamanda sizin gibi düşünen ve sizin hassasiyetinizi paylaşan öğretmen ve idarecilerle irtibat kurup onlarla iletişime geçebileceğiniz Mebpersoneli ne ait en kapsamlı öğretmensitesi dir.

Meb uygulamaları, e okul ile ilgili sorunlar ve kullanım yöntemleri, yazılı soruları, ders planları, çeşitli etkinlik ve programlara dair fikir alışverişleri, ihtiyacınız olan her türlü belge ve doküman, sınav sistemi ve uygulama biçimleri bunların yanında öğrenci, veli ve okula yönelik bütün konu ve sorunlar üzerine en kapsamlı araştırmaları yapabileceğiniz ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabileceğiniz sitede aynı zamanda hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye de bilgi bankasını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Banka kredisi nasıl alınır? Kredi kullanılırken nelere dikkat edilir? E devlet şifresi nasıl alınır ve hangi alanlarda kullanılır? Bankacılık işlemlerinizde aklınızı kurcalayan sorular, günlük yaşamınızda merak ettikleriniz, ulaşmaya çalıştığınız her bilgi ve bir tülü bulamadığınız her cevabı da sitede kolayca ve uzman kişilerin yardımları sayesinde öğrenebileceksiniz. Meb Sözlük sadece bir bilgi sitesi değildir. Orada aynı meslek grubuna dahil kişilerle fikir alış verişinde bulunur ve ortak sorunlarınızı paylaşarak birlikte çözüm yollarını araştırısınız. Memurlar ile ilgili sitelerin yanında Meb Sözlük yalnızca öğretmenlere ve onların problemlerine eğilen, kurucuları da öğretmen olduğu için sizin düşüncelerinize değer verip, duygularınızı paylaşan, sizi en iyi anlayan, ilgi, alaka ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sürekli kendisini geliştiren ve çıtasını her geçen gün biraz daha yukarılara yükselten bir öğretmen forumudur.

Sitemizde gündelik paylaşımların yanı sıra, ders işleme yöntemleri, sınıf yönetimi, Mebbis ile ilgili karşılaştığınız sorunları ve bunlara çözüm önerilerini, hizmet birleştirme işlemlerinde dikkat etmeniz gerekenleri ve hizmet puanı hesaplama yollarını, ek ders hesaplama uygulamalarını, devamsızlık işlemleri hakkında kafanıza takılanları, İlksan ikraz hesaplama, borç öğrenme ve gerekli olan tüm evrakları, maaş ilgili yaşadığınız sorunları nasıl çözebileceğinizi, yer değiştirme ve atama dönemlerinde yapılması gerekenleri ve sizinle birlikte yer değiştirecek olanlarla karşılıklı fikir alışverişini, tayin isterken uygulamanız gereken basamakları, öğretmenlerin rapor ve izin haklarını ve bu konuda her türlü malumatı, yani öğretmene dair onun yaşantısına yönelik bütün bilgileri bulabilirsiniz.

Aynı zamanda aradığınız her türlü evrakı, ders planlarını, tutanakları, yazılı sorularını, müdür ve müdür yardımcılarının doldurması gereken belgeleri, raporları, rehberlik faaliyet dokümanlarını ve planlarını, kulüp ve sosyal etkinlik kağıtlarını kısaca ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilir indir bölümümüzden bilgisayarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.

Sizinle aynı sorunları yaşayan öğretmen ve idarecilerle iletişim kurmak, onlarla öğretmenlikle ilgili konuların yanında gündelik hayata yönelik olarak da konuşmak, dertleşmek, paylaşımda bulunmak ve yorumlarınızı dilediğiniz gibi seslendirebilmek için hemen pratik üyelik avantajlarından yararlanın. Forumumuz kullanımın kolay olması, üyelerin istediklerine uğraşmadan ve en direkt yoldan ulaşabilmesi nedeniyle de en çok tercih edilen güncel bir öğretmen forumu olmuştur. Siz de hemen üye olarak bilgi alışverişinde bulunmaya başlayabilirsiniz.

Meb Sözlük sitesi: http://www.mebsozluk.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu