Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Maltepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

27 Haziran 2019
Maltepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Maltepe Üniversitesi 1 öğretim görevlisi alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FakülteBölümAkademik
Personel
SayıÖzellikler
Güzel Sanatlar FakültesiGastronomi ve Mutfak Sanatları BölümüÖğr. Gör.1Lisans eğitimini Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünde, Tezli Yüksek Lisans eğitimini Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Beslenme ve Diyetetik, Gıda Mühendisliği veya Turizm Otelcilik alanlarının birinde tamamlamış olmak ve belgelemek koşuluyla, mutfak uygulamaları alanında en az 3 yıllık deneyime
sahip olmak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

Maltepe Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÜNİVERSİTEMİZE “ÖĞRETİM GÖREVLİSİ” ALINACAKTIR
Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. Maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi alınacaktır.
İlgililer ilanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli olan belgelere, bilgilere ve sonuçlara Üniversitemizin web sayfası www.maltepe.edu.tr den ulaşabilirler.

Başvurular ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde ilanda belirtilen ilgili birime şahsen yapılır.

Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki koşulları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

Not: Adayların ilan tarihini izleyen 15 gün içinde Rektörlüğümüze şahsen başvurmaları gerekmektedir. Postayla, son başvuru tarihinden sonra ve eksik belgeyle yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

SINAV TAKVİMİ
İlk Başvuru Tarihi : 27.06.2019
Son Başvuru Tarihi : 11.07.2019
Ön Değerlendirme Tarihi : 12.07.2019
Sınav Tarihi : 16.07.2019
Sınav Sonuç Tarihi : 18.07.2019

       

Kolay Hobiler