Akademik Personel | 02 Haziran 2020, Salı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 16 Akademik Personel Alımı Yapacak

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 16 Akademik Personel Alımı Yapacak
       

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi çeşitli alanlarda 16 akademik personel alımı yapacak.

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

BİRİMİBÖLÜMABD / ASD / PRUNVANIDER.ADETAÇIKLAMA
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiKamu YönetimiYönetim BilimleriProfesör11Yerel katılım, karar verme, siyasetnameler ve bürokrasi konularında çalışmaları olmak.
Eğitim FakültesiMatematik ve Fen Bilimleri EğitimiFizik EğitimiDoçent11Doçentliğini Fizik alanında almış ve hesaplamalı malzeme fiziği konularında çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeYönetim ve OrganizasyonDoçent11Örgütlerde entelektüel sermaye, bilgi yönetimi, izlenim yönetimi ve etik konularında çalışmaları olmak.
Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluRekreasyonRekreasyonDoçent11Komut ve işbirliğine dayalı öğretim yöntemlerinin futbol
becerilerine etkisinin araştırılması konularında çalışmaları olmak.
Güzel Sanatlar FakültesiEl Sanatları Tasarımı ve ÜretimiTakı Tasarımı ve İmalatıDr.Öğr. Üyesi51Doktora derecesini İslam Tarihi ve Sanatları alanında tamamlamış olmak ve Anadolu Selçuklu dönemi çinileri üzerine çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeSayısal YöntemlerDr.Öğr. Üyesi51Dayanıklı tahmin yöntemleri ve genelleştirilmiş dağılımlar konularında çalışmaları olmak.
İslami İlimler FakültesiTemel İslam Bilimleriİslam HukukuDr.Öğr. Üyesi51Fıkıh Usulü Literatürü ve Osmanlı Son Dönemi Hanefiliği üzerine çalışmaları olmak.
Mimarlık FakültesiMimarlıkBina BilgisiDr.Öğr. Üyesi51Planlama ve mekânsal analiz ile beşeri sermaye ve mekânsal çekicilik konularında çalışmaları olmak.
Mimarlık FakültesiMimarlıkBina BilgisiDr.Öğr. Üyesi51Lisans derecesini Mimarlık bölümünde, doktora derecesini Bina Bilgisi alanında tamamlamış olmak ve binalarda bilgisayar simülasyonu üzerine çalışmaları olmak.
Mimarlık FakültesiMimarlıkMimarlık TarihiDr.Öğr. Üyesi51Lisans derecesini Mimarlık bölümünde, doktora derecesini Mimarlık Tarihi alanında tamamlamış olmak.
Mühendislik FakültesiMakine MühendisliğiMakine Teorisi ve DinamiğiDr.Öğr. Üyesi11Robotik rehabilitasyon, yürüme dinamiği ve dokunsal cihaz konularında çalışmaları olmak.
Yabancı Diller YüksekokuluYabancı DillerYabancı DillerDr.Öğr. Üyesi31Yabancı dil edinimi ve psikodilbilim kapsamında İngilizce sözcük bilgisi ve öğretimi üzerine çalışmaları olmak.
Gediz MYOYönetim ve OrganizasyonSağlık Kurumları İşletmeciliğiDr.Öğr. Üyesi41Kamu Özel İşbirliği Literatürü hakkında çalışmaları olmak.
Kütahya Sosyal Bilimler MYOPazarlama ve ReklamcılıkPazarlamaDr.Öğr. Üyesi11Kültürlerarası iletişim, kimlik, çok kültürlü kişilik alanlarında çalışmaları olmak.
Simav MYOElektrik ve EnerjiElektrikDr.Öğr. Üyesi11Sabit mıknatıslı tüp tipi lineer senkron motorlar konusunda çalışmaları olmak.
Simav MYOKimya ve Kimyasal İşleme TeknolojileriLaboratuvar TeknolojisiDr.Öğr. Üyesi11Grafen türevli elektrokimyasal sensörle biyomolekül tayini konusunda çalışmaları olmak.

İlanın detayları şu şekilde;

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünden:

2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler) uyarınca üniversitemizin çeşitli birimlerine öğretim üyesi alınacaktır.

Öğretim üyeliğine müracaat eden adayların, ilanda açıklama olarak belirtilen şartları sağlamaları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, http://pdb.dpu.edu.tr/ adresinde yer alan dilekçe ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, ilanın Resmî Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunacaklardır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.