Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Kırklareli Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

10 Haziran 2019
Kırklareli Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Kırklareli Üniversitesi 3 öğretim görevlisi 1 araştırma görevlisi alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

İlan Sıra NoBirimBölümABD/ASD/
Program
UnvanDereceAdetAles PuanıYabancı Dil PuanıÖzel Şartlar
8Fen Edebiyat FakültesiTürk Dili ve EdebiyatıYeni Türk EdebiyatıAraştırma Görevlisi517050Türk Dili ve Edebiyatı lisans ve yüksek lisans mezunu olmak, Yeni Türk Edebiyatı alanında doktora yapıyor
olmak.
9Devlet KonservatuvarıTemel Sanat BilimleriTürk Sanat MüziğiÖğretim Görevlisi517050Kontrbas Sanat dalı lisans, müzik alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak.
10Vize MYOToptan ve Perakende SatışEmlak ve Emlak YönetimiÖğretim Görevlisi5170-İşletme lisans, Gayrimenkul Değerlendirmesi ve Finansmanı tezli yüksek lisans mezunu olmak.
11Teknik Bilimler MYOTasarımİç Mekan TasarımıÖğretim Görevlisi5170-İç Mimarlık alanında lisans ve yüksek lisans mezunu olmak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları/programları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik ile Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak
Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’e göre öğretim elemanları alınacaktır.

Başvurular kadroların ilan edildiği ilgili Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokullarının web sayfalarında bulunan adreslerine şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Sınav takvimi aşağıya çıkarılmış olup, ilan hakkındaki ayrıntılı bilgiler ve sınav sonuçları www.klu.edu.tr adresinden yayımlanacaktır.

* Adayların ilanımızda yayımlanan kadrolardan sadece birine başvuru hakkı bulunmaktadır. Başvuru yapılan ilanın ilan sıra numarasının belirtilmesi gerekmektedir.

 

Başvuru Başlama ve Son Başvuru Tarihi 10.06.2019 / 24.06.2019
Ön değerlendirme Sonuçlarının İlan Tarihi 27.06.2019
Sınav Giriş Tarihi 03.07.2019
Sonuç Açıklama Tarihi 05.07.2019

       

Kolay Hobiler