Akademik Personel | 20 Haziran 2021, Pazar

Kırklareli Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

7 Mayıs 2017
Kırklareli Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları-programları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular ilgili Birimlere şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan ile ilgili tüm bilgiler Üniversitemiz http://pdb.klu.edu.tr/ adresinde yer almaktadır.

 

Birim Bölüm Anabilim Dalı/Program Doç. Yrd. Doç. Nitelikler
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yeni Türk Dili 1 Türk Dili alanında doçentlik almış olmak ve galat sözcükleri üzerine çalışma yapmış olmak.
Tarih Yeniçağ Tarihi 1 Yeniçağ Tarihi alanında doktora mezunu olmak ve Osmanlı İspanya ilişkileri alanında çalışmaları bulunmak.
Mütercim-Tercümanlık Mütercim-Tercümanlık (Almanca) 1 Çeviribilim (Almanca) alanında doktora mezunu olmak ve çeviri sürecine ilişkin yorumbilimsel çalışmaları bulunmak.
Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku İdare Hukuku 1 Kamu Hukuku yüksek lisans ve doktora mezunu olmak ve İdare Hukuku alanında çalışma yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Muhasebe ve Finasman 1 Muhasebe ve Finasman alanında doktora mezunu olmak ve muhasebe performansı, kâr yönetimi ve sermaye yapısı alanlarında çalışmaları bulunmak.
Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu Tasarım Grafik Tasarımı 1 Resim anasanat dalında sanatta yeterlilik mezunu olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

Kolay Hobiler