Akademik Personel | 26 Mayıs 2019, Pazar

Kırklareli Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

13 Aralık 2017
Kırklareli Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden:

12/12/2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü Ebelik Anabilim Dalı, Ebelik alanında doçentlik unvanı almış olmak” olarak sehven yayımlanan metin “Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü Ebelik Anabilim Dalı Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında doçentlik unvanı almış olmak ve en az 3 yıl Yükseköğretim Kurumlarında ders verme tecrübesi bulunmak.” olarak aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir.

İlan olunur.

 

Birim Bölüm Anabilim Dalı Prof. Yrd. Doç. Nitelikler
Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku Anayasa Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Anayasa Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Vergi Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Vergi Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Devletler Umumi Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Devletler Umumi Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi alanında doktora yapmış olmak.
Özel Hukuk Ticaret Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Ticaret Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Medeni Hukuk 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Medeni Hukuk alanında doktora yapmış olmak.
Sağlık Yüksekokulu Ebelik Ebelik 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında doçentlik unvanı almış olmak ve en az 3 yıl Yükseköğretim Kurumlarında ders verme tecrübesi bulunmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Muhasebe ve Finansman 1 Muhasebe ve Finansman Alanında doktora mezunu olmak. Sermayenin korunması alanında çalışma yapmış olmak.
Üretim Yönetimi ve Pazarlama 1 Pazarlama alanında doktora yapmış olmak. Uluslararası marka ittifakları, markaların iş modelleri toplulukçuluk ve sosyal medya kullanımı konularında çalışmaları bulunmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

BENZER HABERLER