Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Kırklareli Üniversitesi 7 Akademisyen Alımı Yapacak

10 Haziran 2019
Kırklareli Üniversitesi 7 Akademisyen Alımı Yapacak
       

Kırklareli Üniversitesi çeşitli alanlarda 7 akademisyen alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

 BirimBölümABDUnvanAdetNitelik
1Mimarlık FakültesiMimarlıkBina BilgisiProfesör1Mimari Tasarım, konut araştırmaları ve sürdürülebilirlik konularında çalışmaları bulunmak.
2Mimarlık FakültesiŞehir ve Bölge PlanlamaŞehir PlanlamaDoçent1Şehir Planlama alanında doktora yapmış olmak, şehir planlamada uzaktan algılama ve coğrafi bilgi sistemleri alanlarında çalışmaları bulunmak.
3Fen Edebiyat FakültesiTarihCumhuriyet TarihiDoçent1Milli Mücadele döneminde Trakya üzerine çalışmaları bulunmak.
4Fen Edebiyat FakültesiFelsefeBilim Tarihi ve FelsefesiDr. Öğr. Üyesi1Felsefe alanında doktora yapmış olmak. Kant felsefesi üzerine çalışmaları bulunmak.
5Mühendislik FakültesiElektrik ve Elektronik MühendisliğiElektrik ve Elektronik MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi1Elektrik Mühendisliği lisans, yüksek lisans, doktora mezunu olmak. Solar sistemlerde kaçak akımı azaltma ve dinamik performansı arttırma üzerine
çalışmaları bulunmak.
6Sağlık YüksekokuluÇocuk GelişimiÇocuk GelişimiDr. Öğr. Üyesi1Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Eleştirel düşünme becerileri alanında çalışmaları bulunmak.
7Sağlık YüksekokuluÇocuk GelişimiÇocuk GelişimiDr. Öğr. Üyesi1Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında doktora yapmış olmak, çocuk hakları alanında çalışmaları bulunmak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile 657 sayılı Kanun’un 48. maddesi, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma
Kriterlerine göre öğretim elemanları alınacaktır.

Başvurular profesör ve doçent kadroları için Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına; doktor öğretim üyesi kadroları için ise ilgili Birimlere şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
İlan yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün geçerli olup; tüm bilgiler Üniversitemiz http://pdb.klu.edu.tr/ adresinde yer almaktadır.

 

       

Kolay Hobiler