Akademik Personel | 27 Ocak 2021, Çarşamba

Kırıkkale Üniversitesi Arş.Gör./Okutman/Öğr.Gör. İlanı

23 Temmuz 2014
Kırıkkale Üniversitesi Arş.Gör./Okutman/Öğr.Gör. İlanı
       

Kırıkkale Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlisi, Okutman ve Öğretim Görevlisi Alacaktır. İlan Başvuru Tarihleri: 22.07.2014 – 05.08.2014

 

 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
Araştırma Görevlisi
EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ>İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunu olup, İlk veya Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi alanında doktora yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ>BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ>BESLENME VE DİYETETİK ANABİLİM DALI Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu olup, Beslenme Bilimleri alanında yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ>HEMŞİRELİK ANABİLİM DALI Hemşirelik bölümü mezunu olup, kadın doğum hemşireliği alanında doktora yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ>FIKIH ANABİLİM DALI İlahiyat Fakültesi mezunu olup, İslam Hukuku alanında yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ>KELAM VE İTİKADİ İSLAM MEZHEPLERİ ANABİLİM DALI İlahiyat Fakültesi mezunu olup Kelam alanında doktora yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
Okutman
Rektörlük Arapça Öğretmenliği bölümü mezunu olup, en az 3 yıl öğretim tecrübesi olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
Rektörlük Fransızca Mütercim Tercümanlık, Fransız Dili ve Edebiyatı veya Fransızca Öğretmenliği bölümü mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
Rektörlük İngilizce Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği veya Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunu olup, yükseköğretim kurumlarında en az 2 yıl ders verme tecrübesi olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
Öğretim Görevlisi
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ>ANESTEZİ PR. Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup, en az 3 yıl yoğun bakım ve ameliyathane tecrübesi bulunmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
FATMA ŞENSES SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ>İŞLETME YÖNETİMİ PR. İşletme bölümü mezunu olup, Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans yapmış olmak. En az 4 yıl yükseköğretim kurumlarında ders verme tecrübesi bulunmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
KESKİN MESLEK YÜKSEKOKULU YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ>İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ PR Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans yapmış olup, alanında en az 4 yıl tecrübe sahibi olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

Kolay Hobiler