Akademik Personel | 16 Temmuz 2019, Salı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

4 Haziran 2016
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
       

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri gereğince öğretim üyesi alınacaktır.

Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
Kamil Özdağ Fen Fakültesi Matematik Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi Doçent 2 1 Impulsive Sturm-Liouville operatörü ve spektral parametreye kuadratik bağımlı Sturm-Liouville operatörlerinin spektral analizi üzerine çalışmaları olmak.
Kamil Özdağ Fen Fakültesi Matematik Cebir ve Sayılar Teorisi Doçent 2 1 Regüler Halkalarda İdempotentler ve Nilpotent Gruplarda İntegral Grup Halkaların Torsion Birimselleri üzerine çalışmaları olmak.
Kamil Özdağ Fen Fakültesi Fizik Katıhal Fiziği Doçent 2 1 Elektrodepozisyon ile üretilen manyetik filmlerin Düzlemsel Hall Etkisi üzerine çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Gıda Bilimleri Doçent 1 1 Enzim ve Mikrobiyal Biyoteknoloji ile Protein Kristalografisi alanlarında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik Biyomühendislik Doçent 2 1 Bitki Biyoteknolojisi ve Islahı ile Moleküler Markör Teknikleri alanlarında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Yenilenebilir Enerji Sistemleri Doçent 2 1 Perilen ve Naftalen Türevli Fototransistör ile Oled ve Organik Güneş Hücreleri Uygulamaları üzerine çalışmaları olmak.
       

BENZER HABERLER