Akademik Personel | 29 Ekim 2020, Perşembe

Kapadokya Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

29 Ağustos 2019
Kapadokya Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

Kapadokya Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak.

Kapadokya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümüne doktor öğretim üyesi alımı yapacak.

Kapadokya Üniversitesi doktor öğretim üyesi alımı ilanı ile ilgili kadro detayları ve aranan şartlar şu şekilde;

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Fakülte/Enstitü/YüksekokulBölüm/ProgramKadro UnvanıÖzel ŞartlarKadro Sayısı
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiDoktor Öğretim ÜyesiYüksek lisans ve doktorasını Kent ve Çevre Bilimleri anabilim dalında yapmış olmak. Çevre Felsefesi, Kentsel Dönüşüm veya Toplumsal Mücadeleler konularında çalışmaları
bulunmak.
1

 

Kapadokya Üniversitesi doktor öğretim üyesi alımı ilanı ile ilgili detaylar;

Kapadokya Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

Öğretim üyesi alım ilanı;

Üniversitemizin aşağıda belirtilen bölümünde görev yapmak üzere 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yüksek Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların ilgili yönetmelik hükümlerine göre asgari başvuru koşullarını sağlamış olmak şartıyla üniversitemiz web sitesinde belirtilen evrakları
süresi içerisinde Üniversite Meydanı, No: 2, Mustafapaşa, Ürgüp/Nevşehir’de bulunan Üniversitemiz rektörlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde, adayın başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Kişi bundan doğan bir hak iddia edemez. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Süresi içerisinde yapılmayan, posta ve e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvurular şahsen yapılacaktır. Bir kişi birden fazla kadroya başvuramaz.

Kapadokya Üniversitesi doktor öğretim üyesi alımı ilanına başvuru için gerekli belgelere üniversite web sitesinden (www.kapadokya.edu.tr) ulaşılabilir.

 

       

Bedava internet - Nasıl