Akademik Personel | 30 Ekim 2020, Cuma

Kapadokya Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

25 Şubat 2018
Kapadokya Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Kapadokya Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen bölümlerine öğretim üyeleri alınacaktır. Gereken belgeler için www.kapadokya.edu.tr adresine bakınız.

 

Bölüm/Program Kadro Unvanı Adet Koşullar
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Yardımcı Doçent 1 Uluslararası İlişkiler alanında doktora yapmış ve Orta Asya Su ve Enerji Politikaları üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yardımcı Doçent 1 Siyaset Sosyolojisi ve Çin – Orta Doğu ilişkisi üzerine çalışma yapmış olmak.
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yardımcı Doçent 1 Avrupa Birliğinin demokratikleşme süreci üzerine çalışma yapmış olmak.
Beslenme ve Diyetetik Yardımcı Doçent 3 Beslenme ve Diyetetik,  Gastroenteroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma, Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji veya Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanlarından birinde doktora yapmış olmak.
Çocuk Gelişimi Yardımcı Doçent 1 Çocuk Gelişimi veya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanlarından birinde doktora yapmış olmak.
Çocuk Gelişimi Yardımcı Doçent 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında doktora yapmış olmak.
Çocuk Gelişimi Yardımcı Doçent 1 Eğitim Bilimleri veya Program Geliştirme ve Öğretim alanında doktora yapmış olmak, Okul Öncesi Eğitim alanında çalışma yapmış olmak.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yardımcı Doçent 3 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Romatoloji, Geriatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Plastik Cerrahi, Anatomi, Fizyoloji, Spor Hekimliği alanlarından birinde doktora yapmış olmak.
Uçak Elektrik – Elektronik Yardımcı Doçent 1 Uçak Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak.
Uçak Elektrik – Elektronik Yardımcı Doçent 1 Fizik alanında doktora yapmış olmak.

Bir yükseköğretim kurumunda uçak bakım alanında ders vermiş olmak.

Uçak Gövde Motor Yardımcı Doçent 2 Lisans veya lisansüstü eğitimini Uçak Mühendisliği alanında tamamlamış olmak veya Makine Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak.
Uçak Gövde Motor Profesör 1 Kimya alanında doktora yapmış ve polimer teknolojisi alanında çalışma yapmış olmak.
Gastronomi Yardımcı Doçent 3 Turizm ve Otel İşletmeciliği, Gastronomi, Besin Hijyeni ve Teknolojisi, Gıda Mühendisliği alanlarından birinde doktora yapmış olmak.
Psikoloji Profesör 1 Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarından birinde doktora yapmış olmak.
Psikoloji Yardımcı Doçent 1 Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarından birinde doktora yapmış olmak.
Psikoloji Yardımcı Doçent 1 Psikiyatri alanında doktora yapmış olmak.
İngiliz Dili ve Edebiyatı Yardımcı Doçent 3 İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında doktora yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

Bedava internet - Nasıl