Akademik Personel | 21 Aralık 2020, Pazartesi

Kamudan haber mi istiyorsunuz: kamusaati.com

13 Kasım 2015
Kamudan haber mi istiyorsunuz: kamusaati.com
       

İnternet kullanımının son dönemde yaygınlaşmasıyla birlikte kamu kurum ve kuruluşları etkinliklerinin duyurularını internet ortamında yapmaya başlamış, hatta birçok sektör faaliyetlerini internete taşımaya karar vermiştir. Habercilik sektörü de bunlardan bir tanesi, Kamu Saati ise en güzel örneklerindendir.

Kamu Saati internet üzerinden yayın yapan bir haber sitesidir. Atama ve eğitim haberleri, polis haberleri, sağlık haberleri, sendika haberleri ve tüm ÖSYM sınavlarıyla ilgili güncel bilgileri sizlere ararcısız bir şekilde sunmaktadır.

Kamu Saati, akademik personel haberleri, ilanları ve akademik personelin özlük haklarıyla ilgili duyuruları, akademik personellerin sorunları, sıkıntıları ile ilgili haberleri tüm titizliğiyle incelemekte ve siz değerli okuyucuların beğenisine sunmaktadır.

Kamu Saati, dünyadan ve Türkiye’den haberlerle ülke gündeminin nabzını tutmakta, yayın hayatında logosuna da ilham olan “Elif”in doğruluğundan şaşmamaktadır.

Kamu Saati, tüm memurların özlük haklarıyla ilgili sorunları dile getirmekte, onların sonuna kadar arkasında durmaktadır. Hatta gerek 3600 gösterge gerekse de diğer konularda başlattığı imza kampanyalarıyla da kamu personelinin sorunlarına çözüm olmaya çalışmaktadır.

Bilgi kirliliği internet kullanımının yaygınlaşmasına paralellik göstermiş; yanlış bilgi ise özellikle sosyal medyanın payıyla hızla yayılma eğilimi göstermiştir. Kamu saati ise doğru haber kaynaklarından doğru haberleri derleyerek okuyucularına sunmayı amaçlamış, bu uğurda birçok fedakarlığı göze almıştır.

Çalışma hayatının her koluyla ilgili güncel haberlere, duyurulara, iş ilanlarına ulaşmak için siz de kamusaati.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

       

Kolay Hobiler