Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

10 Ağustos 2019
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
       

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi akademisyen alımı yapacak.

 

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ne 1 doktor öğretim üyesi alımı yapılacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

NoFakülte/MYOBölümAnabilim DalıUnvanDrcAdetNitelik
1EczacılıkTemel Eczacılık BilimleriEczacılık Temel BilimleriDoktor Öğretim Üyesi31Yüksek Lisans ve Doktorasını Botanik alanında yapmış olmak. Bitkisel Ekstrelerin Biyolojik Aktiviteleri ve Brassicaceae Familyası üzerinde çalışma yapmış olmak.

 

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi doktor öğretim üyesi alımı ilanı ile ilgili detaylar;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ İLANI
Üniversitemizin aşağıda belirtilen kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Senatosu’nca belirlenerek Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan Akademik Atama ve Yükseltme Kriterleri uyarınca doktor öğretim üyesi alınacaktır.

Diğer Şartlar:
1-Başvuracakların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.
2-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
3-Kadroya başvuracaklar dilekçe, ekinde Özgeçmiş, Noter veya Resmi Kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavı veya eşdeğerliği kabul edilen sınava ilişkin sonuç belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 3 adet Fotoğraf, Yayın Listesi ve doldurup imzalayacakları alanı ile ilgili Akademik Atama ve Yükseltme Kriterleri Bildirim Formu (http://personel.ikc.edu.tr/S/11116/formlar adresinden ulaşılabilir) ile birlikte Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (Dört) takım dosya ve 4 (Dört) adet Cd’yi ekleyerek (dosyalar plastik arşiv kutusu içinde teslim edilecektir) Üniversitemiz Eczacılık Fakültesi Dekanlığına şahsen başvuru yapacaklardır.
4-İlan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvuru yapılması gerekmektedir. İletişim bilgileri ve ilgili mevzuat http://personel.ikc.edu.tr internet sitemizde bulunmaktadır. Üniversitemiz Senatosu’nca belirlenen, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan Üniversitemiz “Akademik Atama ve Yükseltme Kriterleri”ne http://personel.ikc.edu.tr/Share/B6172F2BE653E5618FF0D79F3681A850 internet sitesinden de ulaşılabilinir.

Not: Herhangi bir Kamu Kuruluşunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı Hizmet Belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz etmeleri gerekmektedir.

       

Kolay Hobiler