Akademik Personel | 26 Nisan 2019, Cuma

İstinye Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

27 Mayıs 2018
İstinye Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İstinye Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör adayların 6 (altı) adet olacak şekilde hazırlamaları gereken; Başvuru dilekçesini, YÖK Formatlı özgeçmişlerini (Bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten Doktora ve Yüksek Lisans çalışmaları da belirtilmelidir), Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi fotokopisi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına, özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 6 (altı) adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Doçent/Doktor Öğretim Üyesi (Dr. Öğr. Ü.) adaylarının; dört (dört) adet olacak şekilde hazırlamaları gereken; Başvuru dilekçesini, YÖK Formatlı özgeçmişlerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Doçentlik Belgesi (Doçent adaylar için), Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi fotokopileri ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına, özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 (dört) adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Adayların; ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde, İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsüne şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü, Maltepe Mah., Edirne Çırpıcı Yolu, No. 9 Zeytinburnu, İstanbul, 34010

 

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler F. İşletme Dr. Öğretim Üyesi 1 İşletme alanında doktora yapmış olup, Yabancı Portföy Yatırımcıları ve Kaotik Sistemlerin Rastlantısal Görünüşü konularında çalışmaları olmak.
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler F. Yeni Medya Dr. Öğretim Üyesi 1 Doktora/Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.*
Tıp Fakültesi Deontoloji ve Tıp Tarihi Dr. Öğretim Üyesi 1 Tıp Tarihi ve Etik alanında doktora yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya ABD Dr. Öğretim Üyesi 1 Doktora/Doçentliğini ilgili alanda almış olmak
Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Dr. Öğretim Üyesi 1 Medikal onkoloji uzmanı olmak, meme kanserleri alanında akademik ve bilimsel çalışmaları olmak, meme kanseri tipleri ile eğitim seviyesi ilişkisi alanında bilimsel çalışma yapmış ve yayınlamış olmak.
Tıp Fakültesi Kardiyoloji Dr. Öğretim Üyesi 1 Kardiyoloji Uzmanı olmak, maskeli hipertansiyon ve atrial fibrilasyon alanında çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Dr. Öğretim Üyesi 1 Tıp Doktoru olup, Halk Sağlığı alanında Doktora yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Tıbbi Patoloji Prof. 1 Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Temel Bilimler ABD Dr. Öğretim Üyesi 1 Deontoloji ve Tıp Tarihi alanında doktora yapmış olmak.

 

(*) (23 Mart 2016 Resmi Gazete Sayı: 29662) Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelikte belirtilen şartları sağlıyor olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

BENZER HABERLER