Akademik Personel | 25 Nisan 2019, Perşembe

İstanbul Ticaret Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

26 Nisan 2017
İstanbul Ticaret Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İstanbul Ticaret Üniversitesinden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALINACAKTIR

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan kadrolarına 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri uyarınca devamlı statüye göre öğretim elemanları alınacaktır.

1 – İlânda belirtilen Profesör ve Doçent kadroları için başvurular Resmi Gazete ilan tarihinden itibaren, Yardımcı Doçent kadroları için başvurular ise gazete ilan tarihinden itibaren on beş gün içerisinde Rektörlük Genel Sekreterliğe yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

2 – Başvuran adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ve Yükseköğretim Kurulu Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerinde belirtilen şartları ve Üniversitemiz Senatosu’nun kabul ettiği Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma, Atama ve Yükseltme İlkeleri Yönergesi’nin ilgili maddelerinde belirtilen şartları http://www.ticaret.edu.tr/tr/Sayfa/Universitemiz/Mevzuat/UniversitemizMevzuati/Yonergeler/ OgretimElemaniKadrolarinaBasvurmaAtamaveYukseltmeIlkeleriYonergesi)taşımaları, Profesör adaylarının dilekçesine özgeçmişi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 6 nüsha dosyayı ekleyerek, Doçent adaylarının dilekçelerine özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını ve diploma (Doktora, Lisansüstü, Lisans) örneklerini 6 nüsha dosyayı ekleyerek, Yardımcı Doçent adaylarının dilekçelerine özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını ve diploma (Doktora, Lisansüstü, Lisans) örneklerini 4 nüsha dosyayı ekleyerek Rektörlük Genel Sekreterliğe (Sütlüce Mahallesi İmrahor Caddesi No:90 Beyoğlu / İstanbul) teslim etmeleri gerekmektedir.

 

FAKÜLTE BÖLÜM / ANABİLİM DALI KADRO UNVANI ADET
Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

(Doçentlik Unvanını İnşaat Mühendisliği alanında almış, tercihen Yapı, Yapı Malzemeleri, Geoteknik ve Hidrolik alanlarında araştırma ve çalışmalar yapmış olmak).

Prof. Dr. 1
İnşaat Mühendisliği Bölümü

(Doçentlik Unvanını İnşaat Mühendisliği alanında almış, tercihen Yapı, Yapı Malzemeleri, Geoteknik ve Hidrolik alanlarında araştırmalar ve çalışmalar yapmış olmak).

Doç. Dr. 1
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü

(Endüstriyel Tasarım, Makine Müh. Lisans mezunu olmak, Bilgisayar Destekli Üretim Sistemleri konularında deneyimi bulunmak).

Prof. Dr. 1
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü (%30 İngilizce)

(Doçentliğini Gelişim Psikolojisi alanında almış olmak. Çocuk Psikopatolojisi veya Bilişsel Gelişim alanlarında araştırma ve çalışmalar yapmış olmak).

Prof. Dr. 1
Psikoloji Bölümü (%30 İngilizce)

(Doçentliğini Gelişim Psikolojisi alanında almış olmak. Çocuk psikopatolojisi veya bilişsel gelişim alanlarında araştırma ve çalışmalar yapmış olmak).

Doç. Dr. 1
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümü (%30 İngilizce)

(Yönetim ve Organizasyon alanında doktorasını tamamlamış olmak. Yönetim ve Strateji alanında Doçentlik unvanına sahip olmak. Girişimcilik ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etik alanlarında uluslararası çalışmalarının olması).

Doç. Dr. 1

 

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

BENZER HABERLER