Akademik Personel | 29 Eylül 2020, Salı

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Yapacak

27 Temmuz 2020
İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Yapacak
       

İstanbul Teknik Üniversitesi 27 Temmuz 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanda çeşitli kadrolarda Öğretim Elemanı alımı yapacağını duyurdu.

İlanda Bilgisayar Müh. için 1, İnsan ve Toplum Bilimleri için 1, Endüstri Ürünleri Tasarımı için 1, Ses Eğitimi için 1, İklim ve Deniz Bilimleri için 1, Yabancı Diller için toplam 10, Rektörlük için toplam 2 Öğretim Görevlisi;

Elektrik Mühendisliği için 3, Kontrol ve Otomasyon Müh. için 3, Elektronik ve Hab. Müh. için 3, Gemi Makinaları İşletme Müh. için 1, Deniz Ulaştırma ve İşletme Müh. için 1, Fizik Mühendisliği için 2, Matematik için 1, Gemi İnş. ve Gemi Mak. Müh. için 2, İnşaat Mühendisliği için 1, Geomatik Mühendisliği için 1, Çevre Mühendisliği için 1, Endüstri Mühendisliği için 2, Ekonomi için 1, İşletme Mühendisliği için 2, Kimya Mühendisliği için 2, Metalurji ve Malz. Mühendisliği için 2, Maden Mühendisliği için 1, Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği için 2, Jeofizik Mühendisliği için 1, Jeoloji Mühendisliği için toplam 2, Cevher Hazırlama Mühendisliği için 2, Makina Müh için toplam 5, Mimarlık için toplam 3, İç Mimarlık için 1, Şehir ve Bölge Planlama için toplam 2, Endüstri Ürünleri Tasarımı için toplam 2, Peyzaj Mimarlığı için 2, Tekstil Mühendisliği için toplam 3, Meteoroloji Müh. için 2, Uçak Müh. için 2, Müzik Teknolojileri için 2, Ses Eğitimi için 1, Çalgı için 1, Yenilenebilir Enerji için 1 Araştırma Görevlisi alınacağı belirtildi.

Son başvuru tarihi 10 Ağustos 2020.

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı Detayları

 

 

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.