Akademik Personel | 30 Eylül 2020, Çarşamba

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

20 Nisan 2020
İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 20 Nisan 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanda çeşitli kadrolarda Akademik Personel alımı yapacağını duyurdu.

İlanda Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi için 1, Protetik Diş Tedavisi için 1, Ortodonti için 1, Çocuk Diş Hekimliği için 1, Endodonti için 1, Periodontoloji için 1, Diş Hastalıkları ve Tedavisi (Restoratif Diş Tedavisi) için 1, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi için 1, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon için toplam 3, Beslenme ve Diyetetik için toplam 3, Hemşirelik için toplam 4, Odyoloji için toplam 3 ve Ergoterapi için toplam 3 Profesör veya Doçent veya Doktor Öğretim Üyesi alınacağı belirtildi.

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri için 3, İlk ve Acil Yardım için 3, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri için 3, Anestezi için 3 ve Ağız ve Diş Sağlığı için 3 Profesör veya Doçent veya Doktor Öğretim Üyesi veya Öğretim Görevlisi alınacak.

Ayrıca Hemşirelik için 1 Profesör veya Doçent veya Doktor Öğretim Üyesi veya Öğretim Görevlisi veya Araştırma Görevlisi alınacak.

Son başvuru tarihi 4 Mayıs 2020.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Detayları

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.