Akademik Personel | 22 Aralık 2020, Salı

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından yayımlanan akademik personel alımı ilanına göre öğretim görevlisi, profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarına akademik personel alımı yapılacak. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi akademik personel alımı ilanı ile ilgili detaylar haberimizin devamında;

 

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi akademik personel alımı kadro detayları:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FAKÜLTEBölüm/ Anabilim DalıUnvanıSayıAçıklamalar
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiElektrik- Elektronik MühendisliğiDr. Öğretim Üyesi1Doktorasını Elektrik Mühendisliği veya Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektrik
Tesisleri alanında yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiYazılım MühendisliğiDr. Öğretim Üyesi3Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği alanında yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiBilgisayar MühendisliğiDr. Öğretim Üyesi3Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği alanında yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiGıda MühendisliğiDoçent1Doktorasını Gıda Bilimi alanında yapmış
olmak. Doçentliğini Gıda Bilimleri ve Mühendisliği Bilimi alanında almış olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiBeslenme ve DiyetetikDr. Öğretim Üyesi1Doktorasını Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında yapmış olmak.
İşletme Yönetim Bilimleri Fakültesiİslam Ekonomisi ve FinansDoçent1Doktorasını İslami Finans Alanında yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek OkuluBeden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği BölümüProfesör1Doktorasını Sağlık veya Spor Bilimi Alanında yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek OkuluBeden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği BölümüDoçent1Doktora ve Doçentliğini Beden Eğitimi / Spor Bilimi Alanından yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve
Spor Yüksek Okulu
Beden Eğitimi ve Spor
Öğretmenliği Bölümü
Dr. Öğretim
Üyesi
1Doktorasını Beden Eğitimi / Spor Bilimi
alanında yapmış olmak.
FAKÜLTEBÖLÜMUnvanSayıAranan ŞartlarYDS
Puanı
ALES
Puanı
İnsan ve Toplum BilimleriPsikoloji (Türkçe) BölümüÖğretim Görevlisi1Psikoloji Lisans mezunu olup, Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans mezunu olmak. Alanında doktora yapıyor
veya yapmış olmak
5070

 

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi akademik personel alımı ilanı ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.izu.edu.tr web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

       

Kolay Hobiler