Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

İstanbul Rumeli Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

27 Haziran 2018
İstanbul Rumeli Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÜNİVERSİTEMİZE ÖĞRETİM ÜYELERİ ALINACAKTIR

Üniversitemizin eğitim dili Türkçe olan ve bilgileri tabloda belirtilen ön lisans ve lisans programları için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyan, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca tam zamanlı öğretim üyesi istihdamı yapılacaktır.

Öğretim üyesi kadrolarına başvuracakların bir dilekçe ekinde nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösterir belgeler (yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi), öğretim üyeliğine başvuranların bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan (Profesörlük için 6 takım, Doçentlik ve Doktor Öğretim Üyeliği için 4 takım) dosyalarını teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuruların İstanbul Rumeli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen veya posta ile yapılması gerekmektedir. Eksik evraklı başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Birim Bölüm/Program Sayı Unvan Açıklamalar
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık 1 Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör İlgili alanda Doktora derecesine sahip olmak.
1 Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör Doktorasını Peyzaj Mimarlığı Anabilim dalında yapmış olmak.
Mimarlık 1 Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör İlgili alanda doktora derecesine sahip olmak.
Bilgisayar Mühendisliği 1 Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör İlgili alanda doktora derecesine sahip olmak ve Yazılım Mühendisliği alanında çalışmalar yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri Programı 1 Doktor Öğretim Üyesi Tıp Fakültesi mezunu olmak.

Uzmanlığını ‘Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi alanında almış olmak.

İlk ve Acil Yardım Programı 1 Doktor Öğretim Üyesi Tıp Fakültesi mezunu olmak.

Uzmanlığını Acil Tıp alanında almış olmak.

Sanat ve Tasarım Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü 1 Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör İlgili alanda doktora derecesine sahip olmak.
Gastronomi ve Mutfak Sanatları 1 Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör İlgili alanda doktora derecesine sahip olmak.
İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 1 Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör Doktorasını İşletme Anabilim dalında yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler