Akademik Personel | 18 Haziran 2021, Cuma

İstanbul Paintball Yerleri : Avrasya Paintball

2 Eylül 2016
Resim bulunamadı
       

Paintball oynamak eğlenceli olduğu kadar heyecan dolu bir oyundur. Bu oyunda rakibinize üstün gelmeniz için vurulmadan ilerlemeniz gerekir. Ayrıca profesyonel saha içerisinde oynamak oldukça keyif verici olacaktır. Bunun için saha seçimlerinize dikkat etmelisiniz. Saha içerisinde siper alabileceğiniz yerlerin bulunması daha iyi savunma yapmanıza olanak sağlar. Bu ayrıntılara dikkat ederek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Paintball en az iki kişi ile oynanabilmektedir. İki ayrı grup sahaya dağılmakta ve rakiplerine üstün gelmeye çalışmaktadır. Burada yer alan silahlar insan sağlığı açısından risk içermemektedir. Tamamen boya atan bu silahlar ile keyif dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Koruyucuları Mutlaka Giyin

Paintball oynarken mutlaka size verilen koruyucu giysileri giyin. Üzerinize hızla gelen boya mermisini bu koruyucular karşılayacak ve size zarar gelmesini engelleyecektir. Oyunu kalabalık oynuyorsanız bir tane hakem size eşik edebilir. Böylelikle oyun daha profesyonel bir yapıda oynanabilir. Oyun içerisinde silahınızı elinizden bırakmamalısınız. Rakibinizi gördüğünüzde siper alarak ateş etmeye başlayabilirsiniz. Vurulan oyuncu sahadan çıkarak başlangıç noktasına gider ve oradan tekrar başlar. Paintball İstanbul da oynanabilecek en keyif verici oyun türlerinden biridir. Bundan dolayı arkadaşlarınız ile güzel bir vakit geçirmek istediğinizde bu oyun türünü seçebilirsiniz. Kalabalık olmanız daha iyi oynamanıza da yardımcı olacaktır.

Oyun Nasıl Oynanır

Oyun size verilen silahlar yardımı ile oynanmaktadır. Silahlar mermi yerine boya atar. Bu boya rakibe değince rakip vurulmuş sayılır ve sahayı terk ederek başlangıç noktasına döner. Silahlardaki boya bitince tekrar dolum yapabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce fazla sayıda boya mermisi almanız saha içerisinde daha iyi hareket etmenize olanak sağlar. İstanbul paintball oyunun vücudunuza da yararı bulunmaktadır. Sürekli hareket halinde olmanız kalori yakmanıza da yardımcı olur. Bundan dolayı sürekli bu oyunu oynayarak fit bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Oyunun fiyatları da oldukça ekonomiktir. Alacağınız boya mermilerine göre değişkenlik gösterir. Bu oyundan keyif almak istiyorsanız mutlaka profesyonel hizmet veren yerleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Paintball fiyatları da değerlendirmeniz gereken kriterler arasında. Tüm oyun ekipmanlarının size kaliteli olarak sunulması oyundan daha keyif almanıza yardımcı olacaktır.

 

       

Kolay Hobiler