Akademik Personel | 29 Ocak 2021, Cuma

İstanbul Kent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

24 Eylül 2018
İstanbul Kent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 26, 24 ve 23. maddelerine ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri hükümlerine göre Öğretim Üyeleri alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuru dilekçesi ekinde, özgeçmiş (YÖK formatlı), yayın listesi, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora (uzmanlık – sanatta yeterlilik) belgeleri, doçentlik belgesi, yabancı dil başarı belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, 2 adet fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 6 adet CD’yi Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, özgeçmiş (YÖK formatlı), yayın listesi, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora (uzmanlık – sanatta yeterlilik) belgeleri, doçentlik belgesi, yabancı dil başarı belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, 2 adet fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 adet CD’yi Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, özgeçmiş (YÖK formatlı), yayın listesi, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora (uzmanlık – sanatta yeterlilik) belgeleri, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, askerlik belgelerinin tasdikli örneği, iki adet fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 adet CD’yi Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular, bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde T.C. İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta yoluyla yapılabilecektir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmayacak olup, internet üzerinden yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Adres: İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğü, Cihangir Mah., Sıraselviler Cad. No: 71, 34433  Beyoğlu/İSTANBUL

İlan Başlama ve Bitiş Tarihi: 24 Eylül – 8 Ekim 2018

 

AKADEMİK BİRİM BÖLÜM/

ANABİLİM DALI

KADRO SAYISI KADRO UNVANI AÇIKLAMA
Diş Hekimliği Fakültesi Fizyoloji 1 Doçent Fizyoloji alanında Doçentliğini almış olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji 1 Dr. Öğr. Üyesi Psikiyatri alanında uzmanlığını yapmış olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji 1 Dr. Öğr. Üyesi Klinik Psikoloji alanında Doktora yapmış olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji 1 Dr. Öğr. Üyesi Psikoloji alanında Doktora yapmış olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet 1 Dr. Öğr. Üyesi Sosyal Hizmetler, Aile Kaynakları Eğitimi, Aile Sosyolojisi, Ev Ekonomisi, Modernleşme Sosyolojisi, Sağlık Sosyoloji ve Toplumsal Cinsiyet alanlarından birinden Doktorasını tamamlamış olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 1 Profesör İlgili alanda Doçentliğini almış olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 1 Doçent İlgili alanda Doçentliğini almış olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 1 Dr. Öğr. Üyesi İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi 1 Dr. Öğr. Üyesi Hemşirelikte Yönetim alanında yüksek lisans ve İşletme alanında Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 1 Doçent İş ve Uğraşı alanında yüksek lisans ve Doktorasını yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi 1 Profesör Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Eğitimi veya Özel Eğitim alanlarından birinden Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi 1 Doçent Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Eğitimi veya Özel Eğitim alanlarından birinden Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi 2 Dr. Öğr. Üyesi Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Eğitimi veya Özel Eğitim alanlarından birinden Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 1 Profesör Fizyoterapi alanında Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 1 Dr. Öğr. Üyesi Fizyoterapi alanında Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik 1 Profesör Hemşirelik dallarından birinden Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik 1 Doçent Hemşirelik dallarından birinden Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik 1 Dr. Öğr. Üyesi Hemşirelik dallarından birinden Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik 1 Profesör Beslenme ve Diyetetik alanında Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik 1 Doçent Beslenme ve Diyetetik alanında Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik 1 Dr. Öğr. Üyesi Beslenme ve Diyetetik dallarından birinden Doktora yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi 1 Dr. Öğr. Üyesi Anesteziyoloji alanında uzmanlığını almış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler