Akademik Personel | 24 Eylül 2020, Perşembe

İstanbul Gedik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

26 Mart 2020
İstanbul Gedik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

İstanbul Gedik Üniversitesi 26 Mart 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanda çeşitli kadrolarda Akademik Personel alımı yapacağını duyurdu.

İlanda belirtilen Öğretim Üyesi kadroları Gastronomi ve Mutfak Sanatları için 1 ve Hemşirelik için 1 Profesör; Endüstri Mühendisliği için 1, Hemşirelik için 1 ve Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) için 1 Doçent; Gastronomi ve Mutfak Sanatları için 1, Mimarlık için 1, Endüstri Mühendisliği için 1, Bilgisayar Mühendisliği için 1, İnşaat Mühendisliği için toplam 2, Elektrik Elektronik Mühendisliği için 1, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği için 1, Beslenme ve Diyetetik için 1, Çocuk Gelişimi için 2, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon için 1, Sosyoloji için 1 ve Tıbbi Görüntüleme Teknikleri için 1 Doktor Öğretim Üyesi şeklindedir.

İlanda Aşçılık için 1, Bilgi Güvenliği Teknolojisi için 1, Bilgisayar Programcılığı için 1 ve Makine için 1 Öğretim Görevlisi alınacağı belirtilmiştir.

Ayrıca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi için 1, Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) için 1 ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği için 1 Araştırma Görevlisi alınacaktır.

Son başvuru tarihi 09 Nisan 2020.

İstanbul Gedik Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Detayları

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.