Akademik Personel | 21 Ekim 2021, Perşembe

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı
       

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Eğitim, Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri’nin aşağıda belirtilen Bölüm ve Anabilim Dalları’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

Fakültesi Bölüm Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Eğitim Temel Eğitim Sınıf Öğretmenliği Prof. Dr. 1 Doçentliğini Sporda Psikososyal Alanlar Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Doçentliğini Spor Eğitimi Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Prof. Dr. 1 Doçentliğini Genel Cerrahi Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Ortopedi ve Travmatoloji Doç. Dr. 2 Doçentliğini Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Anesteziyoloji veReanimasyon Doç. Dr. 1 Doçentliğini Anesteziyoloji ve ReanimasyonAnabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Diş Hekimliği Ortodonti Doç. Dr. 1 Doçentliğini Ortodonti Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN : AKADEMİK İLANLAR
       

Kolay Hobiler