Akademik İlanlar

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu” Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Diş Hekimliği ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri Anabilim Dallarına öğretim üyesi alınacaktır.

 

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör ve Doçent kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım), profesörlüğe başvuracak adayların (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

 

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden (30.04.2014) itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

 

Fakültesi Bölüm Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Diş Hekimliği Diş Hekimliği Protetik Diş Tedavisi Prof. Dr. 1 Doçentliğini Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı alanında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe ve Finans Yönetimi Muhasebe ve Finans Yönetimi Doç. Dr. 1 Doçentliğini Muhasebe Anabilim Dalı alanında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu