Akademik Personel | 31 Ekim 2020, Cumartesi

İstanbul Aydın Üniversitesi Akademisyen Alımı Yapacak

8 Ağustos 2019
İstanbul Aydın Üniversitesi Akademisyen Alımı Yapacak
       

İstanbul Aydın Üniversitesi 5 akademisyen alımı yapacak.

İstanbul Aydın Üniversitesi 3 doktor öğretim üyesi, 1 doçent ve 1 profesör alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Fakültesi /
Meslek Yüksekokulu
Bölüm / ProgramAnabilim DalıKadro UnvanıAdetAranan Nitelikler
EğitimEğitim Bilimleri BölümüRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkProfesör1Doçentliğini Eğitim Bilimleri Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Temel Eğitim BölümüSınıf EğitimiDoçent1Doçentliğini Temel Eğitim (Fen Bilgisi Eğitimi) Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Diş Hekimliği-Ağız Diş ve Çene CerrahisiDoktor Öğretim Üyesi1Doktorasını Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda
çalışmalar yapmış olmak.
-OrtodontiDoktor Öğretim Üyesi2Doktorasını Ortodonti Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış
olmak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Diş Hekimliği ve Eğitim Fakültesi’ne aşağıda belirtilen Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Prof. Dr. Doç. Dr. ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.
Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

       

Bedava internet - Nasıl