Akademik Personel | 23 Haziran 2021, Çarşamba

İstanbul Aydın Üniversitesi Akademisyen Alımı Yapacak

26 Ağustos 2019
İstanbul Aydın Üniversitesi Akademisyen Alımı Yapacak
       

İstanbul Aydın Üniversitesi Akademisyen Alımı Yapacak.

İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi’ne 2 profesör alınacak.

İstanbul Aydın Üniversitesi profesör alımı kadro detayları ve aranan şartlar:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Fakültesi/Meslek YüksekokuluBölüm/ ProgramAnabilim DalıKadro UnvanıAdetAranan Nitelikler
TıpTemel Tıp BilimleriFizyolojiProfesör1Doçentliğini Fizyoloji (Tıp) Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Diş Hekimliği-PeriodontolojiProfesör1Doçentliğini Periodontoloji Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

 

İstanbul Aydın Üniversitesi profesör alımı ilanı ile ilgili detaylar;

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Diş Hekimliği ve Tıp Fakültesi’ne aşağıda belirtilen Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

       

Kolay Hobiler