Akademik Personel | 15 Eylül 2019, Pazar

İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Personel Alacak

26 Aralık 2016
İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Personel Alacak
       

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Eğitim, Fen-Edebiyat, Hukuk ve Tıp Fakülteleri’nin aşağıda belirtilen Bölüm ve Anabilim Dalları’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları

Duyurulur.

Fakültesi Bölüm Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Eğitim Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Prof. Dr. 1 Doçentliğini Din Eğitimi Anabilim Dalında almış olmak, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen-Edebiyat Psikoloji Sosyal Psikoloji Prof. Dr. 1 Doçentliğini Din Psikolojisi Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Sosyoloji Uygulamalı Sosyoloji Prof. Dr. 1 Doçentliğini Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Hukuk Özel Hukuk İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Prof. Dr. 1 Doçentliğini İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Temel Tıp Bilimleri Anatomi Prof. Dr. 1 Doçentliğini Anatomi Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Temel Tıp Bilimleri Tıbbi Biyokimya Prof. Dr. 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak, doçentliğini Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalında almış olmak, alanında çalışmalar yapmış olmak.
Dahili Tıp Bilimleri Tıbbi Farmakoloji Prof. Dr. 1 Doçentliğini Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.