Akademik Personel | 21 Haziran 2021, Pazartesi

İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

4 Mayıs 2017
İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Diş Hekimliği, İletişim, Mühendislik ve Tıp Fakülteleri ile Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu’nun aşağıda belirtilen Bölüm, Program ve Anabilim Dalları’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör ve Doçent kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

 

Fakültesi Bölüm/Program Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Diş Hekimliği  – Pedodonti Doç. Dr. 1 Doçentliğini Pedodonti Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İletişim Görsel İletişim Tasarımı Görsel İletişim Tasarımı Doç. Dr. 1 Doçentliğini Gazetecilik ve Medya Çalışmaları Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Bilgisayar Mühendisliği Kuramsal Temelleri Doç. Dr. 1 Doçentliğini Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doç. Dr. 1 Doçentliğini Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Göğüs Hastalıkları Prof. Dr. 1 Doçentliğini Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Prof. Dr. 1 Doçentliğini Psikiyatri Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Prof. Dr. 2 Doçentliğini Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Genel Cerrahi Prof. Dr. 1 Doçentliğini Genel Cerrahi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Prof. Dr. 1 Doçentliğini Sanat Tarihi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

Kolay Hobiler