Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

29 Eylül 2018
İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Tıp, İletişim, Mühendislik ve Eğitim Fakülteleri’ne aşağıda belirtilen Bölüm ve Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

 

Fakültesi / Yüksek Okulu Bölüm / Program Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Doç. Dr. 1 Doçentliğini Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları anabilim dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 Uzmanlığını Kulak, Burun, Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Dr. Öğr. Üyesi 1 Uzmanlığını Anesteziyoloji ve Reanimasyonalanında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dahili Tıp Bilimleri Kardiyoloji Doç. Dr. 1 Doçentliğini Kardiyoloji anabilim dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İç Hastalıkları Dr. Öğr. Üyesi 1 Uzmanlığını Nefroloji alanında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İletişim Gazetecilik Genel Gazetecilik Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Genel Gazetecilik Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Halkla İlişkiler ve Tanıtım Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik Makine Mühendisliği Enerji Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Makine Mühendisliği Anabilim Dalında almış olmak, enerji alanında çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Karşılaştırmalı ve Uluslararası Eğitim Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler